ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Солочин. Відпочинок в Солочині


Закарпатська область

СолочинСОЛОЧИН – село у Свалявському районі на Закарпатті, яке розташоване в долині річки Пені, за 7 км від районного центру та залізничної станції Свалява на лінії Чоп-Львів – Київ. Солочин знаходиться між двома горами: із західного боку – гора Крехай, а зі східного боку – гора Тесанік. Ґрунт у цій місцевості насичений мінеральними водами. На території села налічується близько 15 мінеральних джерел, є джерело із лікувальною сірководневою водою.

Курорт Солочин спеціалізується на лікуванні хвороб внутрішніх органів. На території одного із санаторіїв розміщено цех з розливу мінеральної води «Лужанська». Санаторії курорту Солочин пропонують поправити Ваше здоров'я, насолодитися гарним відпочинком та мальовничою природою у комфортних умовах.

Солочин: відпочинок, житло, ціни
Відпочинок та лікування в Солочині готовий Вам запропонувати санаторій «Квітка Полонини», а недорогий відпочинок у Солочині – приватний сектор, який представляє собою 2х-4х поверхові будинки та котеджі. Також на курорті Солочин працюють бази відпочинку, готелі, які, крім проживання, пропонують і лікувальні процедури. Весь комплекс лікувальних процедур можна пройти курсуванням у санаторії «Квітка Полонини», а проживати при цьому в приватному секторі.

Відпочинок у Солочині можливий цілий рік. Взимку можна покататися на лижах, у селі є гірськолижні траси, протяжністю до 800 м, два витяги. Працює прокат гірськолижного спорядження, є інструктори. Влітку до Солочину приїжджають подихати кришталево чистим повітрям, погуляти лісом, багатим на ягоди та гриби, попити цілющої мінеральної води, а також відвідати з екскурсіями чудові замки Закарпаття.

Щорічно у Солочині проводиться фестиваль «Прекрасні околиці Батьківщини», де збираються представники національних меншин.

Провівши свій відпочинок у Солочині, Ви обов'язково захочете сюди повернутись знову.

Проїзд
поїздом Львівською залізницею до станції Свалява (5 км), Мукачево (30 км) чи Ужгород (70 км), далі рейсовим автобусом або на таксі до с. Солочин.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.