ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Хуст. Відпочинок в Хусті


Закарпатська область

 ХУСТ - перша згадка про це місто з'явилося у X ст. Місто розташувалося неподалік підніжжя гори Замкова, звідки відкривається чудова панорама на річку Тиса, Трансільванські Карпати та територію Румунії. Відома "Долина нарцисів", єдиний у Європі заповідник вузьколистих нарцисів знаходиться за 5 км від міста. Щорічно наприкінці квітня - на початку травня цей заповідник наповнюється білими весняними квітами.

Хуст славиться своєю унікальною красою. У міському парку знаходяться руїни великого Хустського замку, у минулому - королівського маєтку, а також мармароські соляні копальні. У місті є краєзнавчий музей, у районі – Миколаївська церква 18 століття. Є також страусина ферма – в межах міста. За 10 км від міста розташований курорт Шаян, який здобув популярність завдяки своїм унікальним мінеральним водам.

Відпочинок у Хусті сподобається любителям екологічного туризму. Мальовничі гірські панорами, обрамлені пишною і соковитою зеленню лісів, принадні аромати квітучих черемх, акацій, черешень залишаються в пам'яті тих, хто відвідав цей край. На пологих берегах повноводних річок Тиси, Хустця та Річки влітку можна чудово розмістити наметові містечка, щоб не витрачатися на готельні номери та бути в безпосередній близькості до природи.

Загалом, з якою метою не приїхали Ви в Хуст, Ви знайдете тут море приємних і незабутніх вражень! Відпочинок у Хусті не залишить Вас байдужим та Ви захочете повернутися сюди!

Проїзд
Добиратися до Хуста найкраще з Ужгорода чи Мукачево – автобусом, маршруткою. Також транспорт є з Івано-Франківська та Львова.

До Ужгорода – 103 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - ні
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 5 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - Ріка, Тиса
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.