ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Усть-Чорна. Відпочинок в Усть-Чорній


Закарпатська область

Усть-Черная. Отдых в Усть-ЧернойУСТЬ-ЧОРНА (укр.Усть-Чорна) - курортне селище міського типу в Тячівському районі Закарпатської області України. Усть-Чорна розташована при злитті річок Брустурянка і Мокрянка, що утворюють річку Тересва, за 45 км на північний схід від міста Тячів.

Селище Усть-Чорна було засноване наприкінці XVIII століття австрійськими мігрантами з Тіроль. До середини ХХ століття більшість населення австрійці після масової еміграції в даний момент їх практично не залишилося. При в'їзді до селища залишилася табличка з колишньою назвою - "Königsfeld". Селище складається практично з однієї вулиці.

У радіусі 25 кілометрів вершини - Унгаряска (1707 м), Темпа (1634 м), Гропа (1494 м), Братківська (1788 м) та Чорна Кльова (1719 м).

Відпочинок в Усть-Чорній – це чудове гірське повітря, кришталево чисті річки, де можна скупнутись у спекотний день. Ліс, який влітку пропонує безліч ягід, грибів та інших смаколиків. Усть-Чорна - це добрий відпочинок для тих, хто любить і цінує спокій та умиротворення. Відпочинок в Усть-Чорній не залишить Вас байдужим і ви захочете повернутися сюди жодного разу!

Проїзд
Дістатися Усть-Чорної можна від м. Мукачево (близько 150 км) або від м. Тячів (близько 60 км).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.