ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Львів. Відпочинок у Львові


Львівська область

 

Місто Лева — перлина України.

Місто є обласним центром, заснованим у середині ХІІІ століття галицько-волинським королем Данилом. Свою назву місто отримало на честь сина князя - Лева. Львів по суті грандіозний музей – державні історичні та мистецькі заповідники поєднують численні пам'ятки культури та народної архітектури різної доби. Найбільш відомі у тому числі такі як церква св. Миколи, ХІІІ ст., Вірменський собор XIV-XV ст., Ансамбль Бернардинського монастиря та костелу, церква св. Георгія, Площа Ринок – XIV-XIX ст. Не забудьте також відвідати стару аптеку-музей.

Докладніше про Львів

 

Жовква

Місто начитає свій родовід від давньоруського поселення Винники, недалеко від стародавнього міста Щекотин (тепер село Глинсько), який згадувався у Галицько-Волинському літописі 1272 року. В області багато пам'яток історії та архітектури.

За кількістю пам'яток місто посідає друге місце після Львова. Центр міста перетворено на державну історико-архітектурну пам'ятку і становить великий інтерес для туристів.

Загалом у районі 27 археологічних пам'яток, 49 пам'яток архітектури, 82 історичні. Найбільш видатними є: Ансамбль костелу та монастиря домініканців у стилі бароко (1653 рік), костел св. Лаврентія (1606 рік), Жовківський замок (1594-1606), ренесансна синагога (1692-1700), дерев.

Золочів

Місто розташоване на лівому березі річки Золочівки, притоці Західного Бугу. Перша письмова згадка про місто зустрічається у 1427 році. Зручне його розташування – на перехресті торгових шляхів призвело до того, що село швидко стало містом, важливим торговим центром Західного Поділля. 1523 року Золочов отримав Магдебурзьке право. У місті багато архітектурних пам'яток. Це замковий комплекс, Золочівський двір (початок 15 століття), церкви: Воскресенська (1624-1627), Миколаївська (кінець 16 століття); костел (1730). Найстарішою іконою в церквах міста є копія чудотворної ікони Голубицької матері (1724), роботи золочівського художника Федора Бурковського.

А також ще дуже багато цікавого: Олеський, Підгорецький, Свірзький, Старосільський, Поморянський замки, найбільший зоопарк на заході “Лімпопо”...

 Проїзд

Дістатися Львова можна автобусом, потягом або літаком.

 

Аеропорт – є

Залізнична станція - вокзал

Автостанція – є

Радіо-таксі - є

До гірськолижного витягу - 141 км.

Пам'ятки архітектури – є

Місця купання, пляжі: - в області

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – ні

Походи в гори – ні 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.