ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Сколе. Відпочичнок в Сколе


Львівська область

СКОЛЕ – місто районного значення у Львівській області України, адміністративний центр Сколівського району. Розташований у долині річки Опір в Українських Карпатах.

Сколе розташований у тихій безвітряній улоговині, оточений з усіх боків горами: із заходу – м.Корчанка (1180м), зі сходу – Чудилова (670м), за нею – Зелемін (1177м), на півдні видніються хребет Київця (1064м) та гора Крем'яна (1137м). Частина цих гір входить до Національного парку "Сколівські Бескиди". Абсолютні висоти Сколівської долини – 440-446 м над рівнем моря.

Місто Сколе вперше згадується в історичних документах у 1397 році. Але люди жили тут набагато раніше, про що свідчать археологічні знахідки. Через Сколе здавна проходив важливий торговий шлях на Закарпатті. Сьогодні, щороку третьої неділі вересня святкують у Сколе День міста.

Літній відпочинок у Сколе привабливий завдяки густій річковій мережі, яку створюють притоки річок Стрий та Опір. Сколе – початковий пункт багатьох туристичних маршрутів. Саме звідси прокладено пішохідні маршрути на Лопата, Парашка, до водоспадів на річці Кам'янка, в урочищі Святослав.

Сколе: відпочинок, житло, ціни

Сьогодні Сколе як курорт активно розвивається. На його території знаходиться багато місць для приватного відпочинку в Сколе - котеджі, приватні будинки та міні-готелі. Добре розвивається туристична інфраструктура міста, залучення туристів пропонують походи в гори, рибалку, катання на конях та ін. Вартість відпочинку в Сколе демократичніша, ніж на гірськолижних курортах (Cлавське). Ціни у Сколе вас порадують своєю доступністю, а житло комфортом.

Відпочинок у Сколе - це подорожі по Карпатських Бескидах, сходження на гору Парашка, екскурсії до відомих водоспадів Кам'янка та Гуркало, збирання грибів та ягід (чорниці та брусниці, які на схилах гір ростуть до пізньої осені), купання в річці Опір та цілющі властивості мінеральних джерел. Між Сколе і Східницею — дуже багато цікавих туристичних місць.

 

До Львова — 110 км

Аеропорт – ні

Залізнична станція - є

Автостанція – є

Радіо-таксі - ні

До гірськолижного витягу - 30 км.

Пам'ятки архітектури – є

Місця купання, пляжі: - є

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – є

Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.