ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Солотвино. Відпочинок у Солотвино


Закарпатська область

СОЛОТВИНО – мальовниче селище розташоване у Тячівському районі на Закарпатті на правому березі річки Тиса, між гірськими хребтами Салаваном та Магурою. Основне багатство цієї землі – величезне родовище солі.

Популярність Солотвину принесли унікальні соляні озера, хімічний склад сприятливо впливає оздоровлення організму. А утворилися ці озера на місці колишніх шахт, тепер провалених. Тепер щороку тисячі людей з усіх куточків України та Зарубіжжя приїжджають до Солотвина поправити своє зоріння.

Озеро Кунігунда (курорт Солотвино)
Перше солоне озеро з'явилося кілька десятків років тому на місці шахти Кунікунда, яка відпрацювала свій ресурс. Згодом площа водойм на місці просідання ґрунтів збільшувалася і нині сягає майже 10 га. Озеро прозвали на честь назви шахти.
Рапа (соляний розчин) Солотвинських озер приймається і всередину, і зовнішньо. Це високомінералізована, слаболужна, хлоридно-натрієва лікувальна вода із високим вмістом солі (до 33%), підвищеною концентрацією іонів брому. У воді та лікувальної грязі (грязелікування) карстових озер також присутні рубідій, фтор, цезій, сицилій. Прохід до озер, до речі, платний.
Окрім озер у Солотвино є ще не менш відомі соляні шахти. Сюди приїжджають лікувати різноманітні захворювання дихальних шляхів. Відкрито алергологічну лікарню.Солотвине. Озеро КунігундаСолотвине: відпочинок, житло, ціни
Інфраструктура курорту Солотвино добре розвинена. Навколо озер збудовано величезну кількість баз відпочинку, пансіонатів, більшість з яких пропонують крім проживання ще й лікувальні процедури. Приватний сектор Солотвино пропонує номери, кімнати та окремі котеджі. Але якщо бази відпочинку працюють тільки в теплий час, то приватники (Солотвино) приймають туристів цілий рік. Щоправда, лікування в холодну пору можливе лише в алергологічній лікарні. Ще один вид недорого відпочинок у Солотвино – наметове містечко та паркінг. Вартість відпочинку в Солотвині залежить від близькості до озера та інфраструктри бази відпочинку. Чим ближче до озера – дорожче, далі – недорого (Солотвине). Але кожен може знайти собі ту ціну, на яку він розраховує.
Харчуватися в Солотвино можна як в кафе, так і самостійно готувати, багато баз дозволяють користуватися кухнею. Поруч із озерами працює продовольчий (промтоварний) ринок та магазини.

Відпочинок у Солотвино – це насамперед лікування та оздоровлення. Вважається, що лікувальні грязі курорту Солотвино за своїм складом та властивостями ідентичні рапі та грязі Мертвого моря. Вони застосовуються при лікуванні захворювань органів руху, шкіри (псоріазу, екземи), урологічних розладів, нервової та серцево-судинної систем (включаючи залишкові явища флебітів та тромбофлебітів тощо).

Лікувальний напрямок курорту Солотвино:
- захворювання органів дихання – бронхіальна астма, хронічні неспецифічні захворювання дихальних шляхів, алергічні респіраторні захворювання – покращується бронхіальна секреція, відновлюється слизова оболонка бронхів;
- алергічні дерматити, екзема, псоріаз;
– загальнооздоровча дія, підвищення імунітету.

Протипоказання (необхідно знати):
- гіпертонічна хвороба;
- ішемічна хвороба серця;
- захворювання ЦНС (центральної нервової системи);
- Захворювання нирок.

Проїзд
До Солотвино можна доїхати з Ужгорода автобусом "Ужгород-Рахів", дорога займе близько трьох годин. З Івано-Франківська можна доїхати автобусом "Івано-Франківськ – Тячів". З Києва, Львова, Івано-Франківська – автобусом "Київ – Тячів".

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.