ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Рахів. Відпочинок в Рахові


Закарпатська область

 РАХІВ - місто, яке знаходиться в самому центрі мальовничих карпатських вершин. Має автомобільне, залізничне транспортне сполучення з іншими містами України. Рахів (від слова "рахувати" або "земля господаря Раха") - одне з найбільш грозових міст України - тут близько 43 грозових днів на рік. До того ж - це найвище місто в Україні - воно розташоване на висоті 820 метрів над рівнем моря. У місті найбільший перепад висот між вулицями: 900 метрів – найвища та 400 метрів – найнижча точка міста.

З усіх боків Рахів оточують гори Карпати. З півночі - Ґорґани, із заходу Свидовець, із північного сходу - Чорногорський хребет, а з півдня -Рухівські гори.

Рахівський район – найбільш лісистий район у Карпатах. Тут ростуть багато рідкісних видів рослин і дерев, а також живуть рідкісні тварини, занесені до Червоної книги. Клімат тут - помірний, з теплим літом та м'якою зимою. У верхів'ях зима холодна, літо дощове та прохолодне. Снігу тут випадає від півметра до півметра. Місцевість дуже мальовнича – всюди яри, ущелини, урвища, вкриті лісом високі гори.

У 15 км від Рахова, неподалік автостради Рахів-Ужгород, на березі річки Тиса знаходиться знак, який підтверджує знаходження в цьому місці географічного центру Європи. Центр Європи, визначений дуже точно за допомогою спеціального приладу, створеного в Австрії та Угорщині, зі шкалою меридіанів та паралелей. Рік 1887. Це місце також є осередком Закарпатської Гуцульщини.

Зимовий відпочинок у Рахові буде цікавим новачкам гірськолижного спорту. Колись Рахов вважався одним із гірськолижних центрів – у місті є кілька бугельних витягів.

У центрі Рахова є розваги, кафе, інтернет-клуб. Найкраще кафе - "Старе місто". Поруч із центром - автовокзал та залізничний вокзал. Є гірськолижний витяг – за кілометр від центру міста. Витяг невеликий, траса вузька, добиратися до нього проблематично - дорога весь час у гору, вузенькою вулицею. Особливих пам'яток у місті немає. У місті щорічно проводиться фестиваль "Гуцульська бринза" (на початку вересня).

Відпочивати в Рахові можна цілий рік. Влітку та восени – збір грибів, ягід, лісових горіхів, катання на конях, екскурсії. Взимку – катання на лижах, сноутюбінг.

Проїзд
Добиратися до Рахова найкраще з Івано-Франківська – автобусом, маршруткою, поїздом. Час у дорозі маршруткою близько чотирьох годин. Маршрутки ходять щогодини, але ввечері поїхати проблематично. Потягом (Червона рута) довго і незручно.

До Івано-Франківська – 125 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 2 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - є
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.