ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Поляна. Відпочинок в Поляні


Закарпатська область

Курорт ПолянаПОЛЯНА – село у Свалявському районі Закарпатської області України. Розташоване за 10 км від районного центру, у невеликій вузькій долині, оточеній майже з усіх боків лісами. На околицях Поляни починається Уклінський перевал і зустрічаються дві річки - Мала Піня та Велика Піня. На південному сході села знаходиться гора Крехаїв, а на сході - гора Кічера.

Курорт Поляна прославився завдяки своїм цілющим джерелам мінеральної води «Поляна Квасова» та «Поляна Купель».

Гості Закарпаття можуть поєднати відпочинок та лікування у Поляні – санаторії, лікувально-оздоровчі бази та комплекси готові запропонувати свої послуги. У Поляні можливо не лише відновити свої сили, а й поправити здоров'я. А кваліфіковане лікування на Закарпатті (Поляна) та комфортабельний відпочинок у різних готелях Закарпаття можливе у будь-яку пору року. Готелі Поляни пропонують своїм гостям захоплюючі екскурсійні маршрути, оздоровчі та косметологічні процедури. Для відпочинку з дітьми у санаторіях Закарпаття передбачено спеціальні ігрові кімнати, обладнано дитячі майданчики.

Поляна: відпочинок, житло, ціни
Курорт Поляна пропонує великий вибір житла на будь-який смак та будь-яку цінову категорію. Вартість відпочинку у Поляні не залежить від сезону. Ціна відпочинку залежить від близькості до бювету, від рівня комфортності та інфраструктури туру. Завдяки великій конкуренції ціни в Поляні є досить демократичними. До Ваших послуг – санаторії, пансіонати з лікуванням, бази відпочинку Поляни. Приватний сектор пропонує недорогий відпочинок у Поляні, від здавання кімнат до невеликих котеджів.

Відпочинок у Поляні – це місце, де органічно поєднується природна краса природи та розвинена туристична інфраструктура. Великі санаторії «Сонячне Закарпаття» та «Поляна» щорічно приймають тисячі відпочиваючих, які бажають поправити своє здоров'я.

Проїзд
Напрямок «Київ – Чоп» чи «Київ – Ужгород» до станції с.Свалява (10 км), м. Мукачево (35 км) або м. Ужгород (75 км), далі рейсовим автобусом до с.Поляна. Поряд з Поляною проходить шосе E 471 Мукачеве – Львів.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.