ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Східниця. Відпочинок у Східниці


Львівська область

СХІДНИЦЯ – перлина Львівської області – по праву заслужила статус Української Швейцарії. Завдяки особливому мікроклімату та десяткам ключів з мінеральними водами, селище стало популярним бальнеологічним курортом, місцем відпочинку та оздоровлення.

Східниця: відпочинок, житло, ціни

Відпочинок у Східниці може собі дозволити кожен. На курорті є велика конкуренція. Санаторії, готелі борються за своїх клієнтів, пропонуючи всілякі акції, знижки та додаткові послуги. Приватний сектор також бере участь у конкурентній боротьбі. Багато готелів, крім курсівок, пропонують проходити лікувальні процедури на своїй території. Ціни у Східниці практично не залежать від сезону. Зимовий відпочинок у Карпатах вносить невеликі корективи у ціні через включення опалення. На вартість більшою мірою впливає близькість до бювету, рівень комфорту, послуги та інфраструктура. Тому ціни у Східниці мають широкий діапазон. Житло у приватному секторі також не пасе задніх та розвивається. Сьогодні приватний сектор пропонує не лише відпочинок, а й лікування (різні масажі тощо), а також додаткові послуги: трансфер, екскурсії тощо. Переваги приватного сектора перед готелями – індивідуальний підхід, мала кількість постояльців, домашнє харчування, та найголовніше – недорого.


 


Східниця стала відомою завдяки мінеральній воді типу «Нафтуся», «Боржомі», «Содова», «Залізна», у поєднанні з такими природними факторами, як свіже гірське повітря та мальовничі ландшафти Карпат. Відпочинок у Східниці приємний та спокійний. Піші прогулянки серед хвойних та листяних лісів, чисте повітря, дивовижні краєвиди та спів птахів зачаровують туристів. На курорті часто можна зустріти постійних гостей Східниці. Не дарма цей курорт називають Східницею - тут щороку «сходяться» всі, хто хоч раз відчув позитивний вплив мінеральних джерел, клімату та прекрасних лісових та гірських пейзажів.

 

Відпочинок та лікування у Східниці мінеральними водами. Туристи можуть поєднати відпочинок та лікування у Східниці. Санаторії, лікувально-оздоровчі бази, пансіонати та готелі готові запропонувати свої послуги. Багаторічними дослідженнями було встановлено, що тутешні мінеральні води успішно лікують захворювання нирок та печінки, сольові діатези, підвищену та знижену кислотність шлунка, недокрів'я, цукровий діабет та інші хвороби. Унікальність курорту в тому, що на його порівняно невеликій території зосереджені різні типи лікувальних мінеральних вод:

слабомінералізовані з розчинними органічними речовинами у кількості 10-30 мг/л

залізисті - із вмістом заліза від 20 до 70 мг/л

лужні мінеральні води типу "Боржомі".

 

Показання для лікування на курорті Східниця (Карпати):

хронічні холецистити, холангіти

захворювання печінки, нирок, жовчних шляхів та жовчного міхура;

гепатити, панкріатити

хронічні пієлонефрити

цистити

цукровий діабет.

 

Як дістатися до Східниці?

До селища можна дістатися електропоїздом «Львів – Трускавець», а далі маршрутним таксі «Трускавець – Східниця», із залізничного вокзалу м. Трускавець. Також з головного залізничного вокзалу Львова ходить маршрутне таксі «Львів – Східниця». Багато готелів пропонують своїм гостям трансфер із вокзалу.

 

До Львова – 103 км

Аеропорт – ні

Залізнична станція - ні

Автостанція – є

Радіо-таксі - ні

Пам'ятки архітектури – є

Місця купання, пляжі: - річка Стрий (4км)

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – є

Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.