ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Воловець. Відпочинок у Воловці


Закарпатська область

ВОЛОВЕЦЬ – невелике містечко у горах, поряд із Воловецьким перевалом. Особливої популярності у туристів не користується, оскільки взимку тут нема де кататися, а влітку можна знайти місце для відпочинку та кращого. У центрі міста кілька магазинів та кілька кафе. Вечорами влітку майже все закрито. Зараз збудовано з десяток готелів у центрі, на невеликій площі.

У місті особливих розваг немає. Хіба що сходити в гори або проїхатися районом - пам'ятками.

В основному на відпочинок до Воловця приїжджають для того, щоб їздити кататися на лижах до Пилипеця чи Подобовця.

Транспорт
Зі Сваляви до Воловця їхати найкраще електричкою чи потягом – близько 30 хвилин. Потяг коштує близько 12 грн., електричка кілька гривень. Потяги ходять досить часто. А ось автобусів увечері вже немає. Залізничний вокзал знаходиться в центрі міста, поряд з готелями. У 150 метрах – автовокзал. Є радіотаксі.

З Воловця йде електичка Мукачеве – Лавочне через перевал. Автодорога в цьому напрямку погана, таксисти не хочуть їхати (а всього 35 км). А за доставку до Славського беруть від 250 грн. і вище. Автобусів до Славського також немає. Можна доїхати попуткою або маршруткою до села Нижні Ворота, потім пересісти та доїхати до повороту на Славське не доїжджаючи 6 км до Сколи. Далі ще 25 км до Славського маршруткою чи попуткою, що йдуть зі Львова чи Стрия. Автовокзал у Воловці на вихідні не працює. Можна виїхати з перехрестя (місцеві називають "кільце"). Перехрестя знаходиться за 10 хвилин ходьби від центру, через нього йде весь транспорт через Воловець (Межигір'я, Синевір, Нижні Ворота). Іноді тут більше шансів поїхати, аніж від автовокзалу.

До Ужгорода – 105 км
До Мукачево - 65 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу - 15 км.
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани – мало
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є
 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.