ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Шешори. Відпочинок в Шешорах


Івано-Франковська область

ШЕШОР - невелике село розкинулося в передгір'ях Карпат, за 12 км від Косова і розтяглося на 9 км вздовж річки. Пістинька, на якій знаходиться каскад Сріблястих водоспадів. Село розташоване у горах на висоті 600 м, на території Національного парку "Гуцульщина".

Село Шешори знамените художнім ткацтвом та народною музикою (тут народилася популярна пісня "Гуцулка Ксенія"). Мешканці дбайливо зберігають старовинні гуцульські звичаї та обряди, що приваблює до села туристів у дні великих народних свят.

Шешори дуже гарне та зелене село – практично у кожного будинку є невеликий фруктовий сад. Гори невисокі, але довкола лісу. Шешорські гори вкриті буковими та ялиновими лісами, схилами прокладено туристичні маршрути. Вода у річці Пістинька дуже чиста. Поруч є оглядовий майданчик та невелике літнє кафе.Шешори: відпочинок, житло, ціни
У Шешорах активно розвивається зелений туризм. Здебільшого у селищі місця для відпочинку можна знайти у приватних садибах та котеджах. Місцеві жителі дуже гостинні. Вартість житла в Шешорах залежить від сезону та умов проживання. Влітку також впливає близькість річки Пістинька, в якій можна викупатися спекотним літнім днем. Ціни досить демократичні, невисокі порівняно з Косовом. Для тих хто хоче відпочивати в Шешорах недорого, можна зупинитися в кемпінгу, на території якого відкрито наметове містечко (Шешори).


Також у Шешорах працює туркомплекс «Шешори», який пропонує не тільки відпочинок, але й оздоровлення, де Ви зможете пройти діагностику організму, отримати консультацію лікаря та відвідати різноманітні лікувальні процедури.

Взимку у Шешорах можна кататися на лижах – до бугельного витягу їхати 7 км із центру села. Рівень траси для початківців.

Відпочинок в Шешорах влітку може порадувати Вас рибалкою, катанням на конях, збиранням ягід, грибів, лікувальних трав. А також купанням у гірській річці Пістинька. Купання тут – одне задоволення!

Інфраструктура в селі Шешори поки що слабко розвинена. Є ресторан «Аркан» у центрі села. Страви дуже смачні та головне – недорого, рекомендуємо. Пам'яток, окрім водоспадів, у селищі немає. Є ще озеро Лебедін у горах. Іти більше години через ліс, але озеро заростає, на берегах багато повалених дерев. У сусідньому селі Пістинь зберігся один із найдавніших гуцульських храмів - Горишна церква Успіння Богородиці.

Відпочинок у Шешорах рекомендований для тих, хто втомився від міської метушні і хоче усамітнитися вдалині від цивілізації, подалі в гори, ближче до природи. Чисте гірське повітря з легким ароматом хвої, мальовничі пейзажі, ранковий спів лісових птахів роблять курорт Шешори чудовим місцем не тільки для відпочинку, але й для оздоровлення.

Проїзд: із Косова їхати 20 хвилин. У автобус влізти дуже складно – у тому напрямку їх мало й перевантажені. З Коломиї їхати близько 40 хвилин. Через село проходить зазвичай мало транспорту та навіть приватних авто.

До Івано-Франківська – 110 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - ні
Автостанція – ні
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу - 7 км.
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі: - є
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

 

Статистика




Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.