ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Трускавець. Відпочинок в Трускавці


Львівська область

ТРУСКАВЕЦЬ - самобутній та привабливий бальнеологічний курорт у мальовничій долині у передгір'ях Східних Карпат, на висоті 350 метрів над рівнем моря. Курорт розташований на відстані 90 км від Львова, має автомобільне та залізничне сполучення з великими містами України. Трускавець – це затишний та екологічно чистий куточок природи. Щедрий різноманітністю природних та підземних багатств, курорт один із найстаріших здравниць Європи. На його території розташовані великі запаси мінеральних вод із 14-ма природними джерелами та поклади "гірського воску" - озокериту. Але без сумніву кожен, хто відвідував курорт Трускавець – робить це з метою скуштувати знамениту воду "Нафтуся". Той, хто збагнув смак цієї цілющої води - збагнув ціну свого здоров'я. Для лікування у Трускавці є всі умови та можливості. На базі санаторіїв різні лікувальні процедури, ванни, масажі та інше. Є озокеритолікарня. Здебільшого на курорт приїжджають на лікування захворювань органів травлення, шкірних захворювань. Є також лікування опорно-рухового апарату.

Трускавець. КарпатиГоловний бювет №1 у Трускавці знаходиться в центрі міста, на краю міського парку. Тут можна пити воду "Нафтуся" (холодну та гарячу), а також воду "Марія". Показання для пиття вам видадуть у санаторії. У бюветі все автоматизовано – розлив води строго порційно. За бюветом розпочинається міський парк, який простягся практично до околиці. З іншого боку парку знаходиться другий бювет. Тут також є "Нафтуся" та "Марія". Поруч із бюветом є невеликий супермаркет. Ціни на продукти такі самі, як і по всій Україні.

Центральний парк трускавецький невеликий, затишний. Пройти з кінця до кінця можна за 15-20 хвилин. У центрі міста невелика площа з різними магазинами, кіосками, ресторанами. Тут розташований невеликий музей, церква. У кіосках можна купити сувеніри, головні з яких – спеціальні чашки для пиття води – від 10-12 гривень. На площі є кілька атракціонів, катання на конях, кілька кафе з пивом, шашличні. Пропонуються різноманітні екскурсії Карпатами, а також до сусідніх країн.

Трускавець: відпочинок, житло, ціни
У центрі Трускавця розташовано багато санаторіїв та приватних вілл. Тут найкраще лікуватися – до бювету рукою подати. Але більшість санаторіїв розташована вздовж окружної дороги. Деякі мають свої бювети. Вартість відпочинку у Трускавці залежить від сезону. А сезон у Трускавці починається у квітні та закінчується у листопаді. Ще є період новорічних свят – але в цей час сюди їдуть просто відпочити та відзначити Новий рік та Різдво. У сезон житло потрібно замовляти за 2 місяці та більше.

Недорогий відпочинок у Трускавці Вам готовий запропонувати приватний сектор, а лікування вже отримувати на базі санаторіїв з курсування. На вокзалі посередники пропонують найрізноманітніше житло - від 15 грн на добу з особи та вище. При виборі житла відразу цікавтеся, в якому районі знаходиться житло і як далеко до бювету - місто хоч і не велике, але до бювету ходити все одно до центру. Також потрібно цікавитись умовами проживання – найчастіше пропонуються старі кімнати з стародавніми ліжками та купою туристів та мешканців крім вас. Щоб не зв'язуватися з тими, хто розводить, житло в Трускавці краще замовляти заздалегідь через Інтернет.

Трускавець. КарпатиТрускаві невеликий та досить тихий курорт. Все місто можна обійти за 2-3 години. Особливих пам'яток немає. Зрідка трапляються старовинні дерев'яні вілли та музеї. Машин на вулицях небагато, особливо у низький сезон. З розваг є кілька елітних ресторанів, клуб "Міленіум", невеликі кафе та ресторани. Одні з найкращих кафе, за словами місцевих жителів - "Згадка" та "Вікторія". Але насправді рівень обслуговування та харчування в кафе досить низький. Знайти у місті піцерію чи кафе середнього рівня практично неможливо. Більшість людей харчуються на віллах або в санаторіях (спеціальне дієтичне харчування), тому справи з громадським харчуванням не дуже добре.

Літній відпочинок у Трускавці - це крім лікування, відпочинок у парку, в лісі за містом. Купатися можна лише в озеро Виженка, яке розташоване за окружною дорогою трасою на Борислав. Дістатись до нього можна пішки з центру міста через парк (близько 30 хвилин ходьби). Тут можна позасмагати, скупатися, їсти невеликі пляжі.
Зимовий відпочинок у Трускавці навряд чи потішить гірськими лижами. Гор у місті немає. Для бажаючих покататися на лижах потрібно їхати до сусіднього Борислава (близько 20 хвилин на авто). Там є 3 витяги для початківців - траси невеликі.

Проїзд
Залізничний вокзал у Трускавці невеликий, розташований за 500 метрів від центру міста. Поруч із вокзалом є зупинка міських маршруток. Автовокзал знаходиться на окружній дорозі (вул. Мазепи, в районі санаторіїв Бескид та Дніпро). Виїхати можна майже за всіма нарівнями, але транспорту мало. Відстань від залізничного транспорту до автовокзалу приблизно 700 метрів.

Добиратися до Трускавця можна автобусом, маршруткою чи поїздом. Потяги ходять зі Львова та інших областей України через Львів.


До Львова – 87 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - єо
До гірськолижного витягу - 15 км.
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі: - озеро Виженка
Кафе, бари, ресторани – мало
Мінеральні води – є
Походи в гори – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.