ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Кваси. Отдых в Квасах


Закарпатська область

КВАСИ - селище знаходиться за 17 км від Ясіня та за 15 км від Рахова, в Закарпатській області. Від Рахова до Ясіня дорога дуже звивиста та вузька, з усіх боків гори, поряд протікає річка Тиса. Місця тут дуже мальовничі, особливо влітку та восени. Саме тут і розташувалося невелике село Кваси.

 У Квасах активно розвивається туристична інфраструктури. Через центр села проходить маркований маршрут на Говерлу, Близнюку, Петрос. Поруч є джерело мінеральної лікувальної води. Загалом село славиться своїми лікувальними мінеральними водами – їх тут безліч. Деякі місцеві жителі навіть проводять мінеральну воду до себе в будинок і постійно п'ють.

 У селі працює санаторій "Гірська Тиса" - водолікарня. Усі бажаючі можуть приїхати на лікування та взяти курсування. Санаторій спеціалізується на лікуванні хвороб опорно-рухового апарату.

У липні 2008 року було зроблено капітальний ремонт та створено відмінні умови для комфортного відпочинку і ефективного оздоровлення хворих із патологіями опорно-рухового апарату й периферійної нервової системи.

 Проживання в корпусі і еко-садибах.

Сама будівля розташована в центрі села. Поруч знаходиться ресторан та броварня. Неподалік автобусна зупинка і вокзал.

 Гірська Тиса

 З 2023 року, за підтримки місцевої еко-ферми "Розенталь", сироварню на полонині Менчул почали відбудовувати та купляти молоко від людей чиї корови випасаються на полонині. Далі з молока варять сир Ементаль за стародавньою рецептурою.

Окрім сироварні в селі знаходиться гуцульська крафтова броварня «Ципа», що варить пиво за унікальними рецептами на воді з високогірного джерела.

 В сімейній ресторації «Бокораш» спробуйте гуцульську кухню і продегустуйте закарпатські вина.

 А після можна попаритись в чанах на дровах, погуляти по горах, скупатися в Тисі, позбирати яфину. А взимку — організувати трансфер до гірськолижного комплексу Драгобрат.

 Проїзд: з Рахова чи Ясіня маршруткою (близько 30 хвилин). Можна потягом – у селі є станція.

 

До Івано-Франківська – 110 км

Аеропорт – ні

Залізнична станція - є

Автостанція – ні

Радіо-таксі - ні

До гірськолижного витягу - 15 км.

Пам'ятки архітектури – є

Місця купання, пляжі: - річка Чорна Тиса

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – є

Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.