ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Косів. Відпочинок в Косові


Івано-Франковська область

КОСІВ – прикарпатське містечко, є районним центром, а нещодавно ще й стало курортом. Новий статус за Косовом закріпила Івано-Франківська міськрада. Цей статус має велике значення для міста. Збереження його благодатної природи, історичної та культурної спадщини зробить містечко привабливим для лікування, оздоровлення та відпочинку людей.

Клімат тут помірно-континентальний. Гірські вершини у рівнинній частині досягають 300-450 метрів, у гірській - 700-1000 метрів. Уздовж хребтів течуть найбільші річки – Черемош, Пістінка, Рибниця, Лючка. Кліматичні умови сприяють розвитку туризму будь-якої пори року: влітку - для автомобільного, пішохідного та водного, взимку - гірськолижного.

Косів: відпочинок, житло, ціни
У Косові та його околицях туристам пропонується великий вибір житла: готелі, бази відпочинку, пансіонати, приватний сектор на будь-який смак та за будь-яку ціну. Прихильників національної кухні порадує велика кількість місцевих ресторанів, кафе, барів.

Косів – це світова Мекка народно-ужиткового мистецтва. В умілих і працьовитих руках майстрів виходять писанки, випалені та інкрустовані дерев'яні вази, шкатулки, ложки, кружки, керамічний посуд, статуетки, вишивка, килими, одяг, вироби з металу, шкіри та хутра. Все це можна придбати на відомому базарі у Косові чи у майстрів.

Косівський базар відомий за межами Гуцульщини. Славиться він оригінальними, цікавими та унікальними художніми виробами. За великими дерев'яними воротами - основна частина ринку. Без перебільшення, це - музей просто неба. Тут величезна різноманітність дерев'яних тарілок, скриньок, виробів зі шкіри. Довгими рядами виставлені лижники (покривала з овечої вовни). Тут можна купити традиційний гуцульський одяг - вишиванку, тканий пояс, шапку. Традиційна гуцульська кераміка у зелено-жовто-коричневих тонах. І лише на Гуцульщині ви почуєте звуки трембіти та зустрінетеся з майстрами, які власними руками виготовляють цимбали, скрипки, сопілки, трембіти. На ринок краще приходити в суботу якомога раніше, тоді вибір набагато більший. Адже сюди приїжджають по товар зі всієї України!

Косів Не можна не згадати місця для любителів водного туризму на бурхливих водах Черемоша, можливість купання в гірських річках. Крім цього можна піднятися в небо на спортивному літаку ЯК-52, здійснити польоти на сучасних дельтапланах, отримати ази скелелазіння, подорожувати верхи на конях гуцульської породи, кататися на лижах та санках - у Косові є три гірськолижні бази.

Проїзд
Добиратися до Косова найкраще з Івано-Франківська чи Чернівців – автобусом, маршруткою. Час у дорозі більше півтори години.

До Івано-Франківська – 95 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - ні
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 2 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.