ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Чинадійово. Відпочинок в Чинадієво


Закарпатська область

Чинадиево. Отдых в ЧинадиевоЧИНАДІЄВО – селище міського типу в Мукачівському районі Закарпатської області в Україні. Розташований у долині річки Латориця за 7 км від районного центру Мукачево.

У писемних джерелах село Чинадієве вперше згадується у 1214 р. як Сент-Міклош (Святий Миколай). Ця угорська назва фігурує в офіційних документах до 1944 р. Село поступово розростається, і в XIII ст. стає центром новоствореної Чинадіївської домінії. Наприкінці XIV ст., 1387 р., Чинадіївська домінія переходить у володіння магната Перені. А в XV ст. у селі будується замок власника домінії, що зберігся до наших днів.

Чинадієво: відпочинок, житло, ціни
На території Ви знайдете готелі, пансіонати, відпочинкові бази. Великою популярністю при відпочинку в Чинадієво користується приватний сектор - котеджі та садиби. Вартість відпочинку в Чинадієво залежить від рівня комфортності номерів та інфраструктри.

Взимку в Чинадієво можна покататися на гірських лижах. У селищі працює бугельний витяг довжиною траси 800 метрів. За 5 км від Чинадієво розташований відомий курорт Синяк, де також є витяги.

Через Чинадієво проходить залізниця Ужгород-Львів із двома залізничними вокзалами та однією платформою, також проходить автомагістраль Київ – Ужгород, дорога обласного значення Свалява – Мукачеве.

Відпочинок у Чинадієвому привабливий для тих, хто любить природу, цінує її неповторну красу, захоплюється історією, любить тишу та спокій.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.