ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Вижниця. Відпочинок у Віжниці


Чернівецька область

ВижницаВИЖНИЦЯ – місто у Чернівецькій області, яке розташоване на кордоні Чернівецької та Івано-Франківської області на річках Черемош та Виженка. Вигідне географічне положення, помірний клімат, чарівна природа, чисте гірське повітря та різноманітність флори та фауни створили тут усі умови для відпочинку.

Відпочинок у Вижниці дозволить Вам переконатись у тому, що не дарма це місто називають душею Карпат. Тут Ви знайдете все необхідне для повноцінного відпочинку: незабутні гірські пейзажі, чисті джерела, води яких мають цілющі властивості, а також широкий вибір пам'яток природи та історичних місць. Ви матимете можливість поспостерігати за такими мешканцями Вижницьких лісів, як олені, козулі, куниці, а також за горностаєм, який може випадково прослизнути повз Ваші ноги. Але Вам не потрібно боятися цих тварин, адже у них своє життя і до Вас вони будуть абсолютно байдужі.

Вижницький район приймає туристів цілий рік. Тут є чим зайнятися як шанувальникам спокійного відпочинку, так і аматорам активно відпочити. У теплу пору року організовуються піші походи в гори, сплави гірською річкою Черемош на рафтах, катамаранах, байдарках та інших плавзасобах, також можна зайнятися скелелазінням як професіоналам так і новачкам у супроводі досвідчених інструкторів. У зимовий період можна відпочити, катаючись на гірських лижах, санях. Інфраструктура зимового відпочинку останніми роками розвивається швидкими темпами.

Вижниця: відпочинок, ціни, житло
На території ви знайдете санаторії, туркомплекси, бази відпочинку, готелі Вижниці. Великою популярністю користується приватний сектор у Вижниці – приватні садиби та котеджі. Вартість відпочинку у Вижниці залежить від рівня комфортності номерів та близькості до витягів та інших визначних пам'яток району.

Визначні пам'ятки Вижниці
Вижницький національний парк знаходиться підбережною опікою держави, є центром тисячолітніх лісів, реліктової флори цілої Європи. Багато видів флори та фауни цього парку занесено до Червоної книги. На території б'ють джерела мінеральних вод. Що ж до ландшафту, то він також відноситься до однієї з численних переваг парку.
Окрім цього, у Вижниці, ще у ХIХ столітті було створено Карпачівський дендропарк, який знаходиться у селі Карпачів. Його площа становить 2,1 га. Тут знаходиться кілька десятків адаптованих видів, серед них сосна Веймутова, канадський бундук, дуб червоний та інші. Також у дендропарку збереглися пам'ятники паркової архітектури. Якщо Ви побажаєте поринути в атмосферу давнини, то у Вас буде можливість відвідати жіночий монастир, розташований на Аніній горі, а також Іванівську церкву, побудовану ще в ХVIII столітті, яка належить до найкращих зразків дерев'яної монументальної архітектури Буковини.
Будьте впевнені, якщо Ви побуваєте на одному з буковинських ринків чи ярмарків, то вже не зможете піти звідти з порожніми руками, так і не купивши жодного сувеніру на згадку. Насамкінець не буде зайвим відзначити, що Ви не виявитеся повністю відірваними від цивілізації, і якщо Вам все ж таки захочеться сходити в бар, ресторан або кінотеатр, то Ви зможете вибрати з кількох наданих Вам місць для відпочинку та розваг, а також Ви зможете скористатися послугами таких банків, як "Ощадбанк", "Укрсоцбанк", "Приватбанк", "Райффайзен Банк Аваль".
 
Ви можете бути впевнені, що вибравши Вижницю місцем для відпочинку, потім не пошкодуєте про це. Ви очікуєте зустріти казку, і Ви в неї потрапите.

Проїзд
Добиратися до Вижниці найкраще маршруткою чи автобусом із Чернівців. Можна з Івано-Франківська через Коломию та Косів – але довше і з пересадками.

До Чернівців – 68 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 8 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.