ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Драгобрат. Відпочинок на Драгобраті


Закарпатська область

ДРАГОБРАТ – найвищий гірськолижний курорт України в Карпатах, розташований на висоті 1300-1700 м над рівнем моря. Драгобрат розташований за 18 км від селища Ясіня (Рахівський район, Закарпатська область), за 9 км від автомагістралі Ужгород-Івано-Франківськ.

Драгобрат: відпочинок, житло, ціни
Інфраструктура курорту Драгобрат з кожним роком зростає та розвивається. У горах вже побудовано багато готелів розрахованих на прийом 20-40 чоловік і з кожним роком кількість готелів тільки збільшується. Ціни на житло на Драгобраті на Новий рік та Різдво - найвищі.На Драгобраті до ваших послуг дев'ять гірськолижних витягів протяжністю від 250 до 1000 метрів (гачкові, бугельні, крісельні), з усією необхідною інфраструктурою. Відпочинок на Драгобраті буде цікавий як професіоналам, так і лижникам-початківцям. Крім того, зимовий відпочинок на Драгобраті – рай для тих, хто любить кататися на сноуборді. Карта витягів Драгобрат.

Навколо урочища Драгобрат знаходяться хвойні ліси, вище – альпійська зона, початок гірського масиву, вершина якого – гора Стіг (1707 м). Поруч розташовані гори Жандарм (1800 м) та Близниця (1883 м), з яких видно найвищу точку Українських Карпат - гору Говерла (2061 м).

Підковоподібне розташування гір та унікальна природа забезпечують хороший сніг на схилах з листопада по квітень, а Свидовецький гірський масив із його приголомшливими краєвидами притягує сюди лижників навіть із низки країн Східної Європи.

Проїзд до Драгобрату. З Ясіня можна доїхати Драгобратом за годину (залежно від погодних умов). Взимку на зупинці в центрі постійно стоять УАЗ та ГАЗ 66 – збирають охочих поїхати на Драгобрат. Іншим транспортом узимку на Драгобрат проїхати складно або неможливо, особливо взимку.

До Ужгорода – 240 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є (12 км, Ясіня)
Автостанція – ні
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу – у селищі
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі – ні
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.