ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Синевірська Поляна. Відпочинок на Синєвирі


Закарпатська область

Синевирська Поляна – гірське село, розташоване на території національного парку "Синевір" у Міжгірському районі на Закарпатті. Поруч із селом, на відстані 27 км від районного центру, знаходиться унікальне високогірне льодовикове озеро Синевир (989 м н.р.м.), яке прозване "Морським оком". Його оточують вікові смереки, у прозорій воді водиться гірська форель (лов риби заборонена).

Синевирська Поляна: відпочинок, житло, ціни
Готелі Синевирської Поляни мають розвинену інфраструктуру розваг та відпочинку. Готелі відрізняються комфортом та рівнем сервісу, що зробить ваш відпочинок незабутнім. На березі озера Синевір знаходиться притулок "Морське око", в селі є приватні пансіонати, сучасна база відпочинку та кілька міні-готелів. Недорогий відпочинок у Синевирській Поляні Вам забезпечить приватний сектор, де ціни значно нижчі, ніж у готелях та готелях.

Синевирське озероВідпочинок у Синевирській Поляні популярне, селище щорічно відвідують тисячі туристів з усіх куточків земної кулі. Цей курорт багатий на свої пам'ятки, культурні пам'ятки. Туристичні маршрути ведуть на гірську долину Боржаву, водоспад "Шипіт", до лісосплавного музею на р. Чорний. Розвивається туристична інфраструктура. Взимку у снігову погоду працює гірськолижний витяг.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.