ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Мигове. Відпочинок в Миговому


Чернівецька область

МиговоМІГОВО – село у Вижницькому районі Чернівецької області України. На сьогоднішній день Мигово – це відомий гірськолижно-туристичний курорт, розташований на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин буковинських Карпат Кічера та Стіжок (800 м над рівнем моря), неподалік урочища Солонець, яке відоме своїми лікувальними джерелами мінеральних вод.

Мигово: відпочинок, житло, ціни
У селищі багато пропозицій для відпочинку як економ варіанти, так і елітні котеджі. Ціни в Мигово залежать від сезону, а також ступеня комфортності та інфраструктури пропозиції. Основна перевага Мигово - компактне розташування, яке дозволяє швидко та зручно "курсувати" між готелями, витягами та пунктами харчування.

Незважаючи на безліч готелів та пансіонатів, великим попитом користується приватний сектор у Мигові – котеджі, будинки. Це тим, що рівень сервісу в них практично такий самий як і в готелях, а ціни нижчі.

Відпочинок у Мигово буде цікавим у будь-яку пору року. Миговське лісництво відоме мисливськими угіддями. Природа тутешніх місць вразить будь-якого мандрівника.

У Мигові відкрито великий сучасний гірськолижний комплекс з кількома трасами завдовжки від 200 до 1240 м (перепад висот 250 м) та повним набором об'єктів туристичного сервісу. Завдяки природним умовам сніг тут випадає рано та у великій кількості. Ефективна та професійна робота з підготовки лижних спусків (снігові гармати та ратраки) дає можливість підтримувати снігове покриття у відмінному стані з грудня до кінця березня. Але, не лише гірськолижників приваблює Мигово, відпочинок узимку тут подарує будь-якому туристові свіже морозне повітря, чудові гірські пейзажі, спокій та умиротворення зимової природи. Також приємно порадує привітність тутешніх господарів, які зроблять все, щоб Ваш відпочинок у Мигові був максимально комфортним та цікавим.

Приїжджайте на відпочинок у Мігово, це гарний гірськолижний курорт як для лижників-початківців і для сноубордистів, так і для профі.

Дістатися Мігово можна:
- Поїздом, автобусом: до міста Чернівці, потім з АС-1 мікроавтобусом до с. Мигове.
- автомобілем:
     - трасою Чернівці - Сторожинець - Мигово, повернути за вказівником туристичного комплексу "Мигово" (~50 км);
     - трасою Чернівці - Вижниця - Верховина (Р-62), у селищі Берегомет повернути за вказівником туристичного комплексу "Мигово" (~70 км).

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.