ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Мукачево. Відпочинок в Мукачево


Закарпатська область

 МУКАЧЕВО – один із найцікавіших районів за своєю історичною специфікою. Цікаво знати, що біля Мукачева знаходився кельтський металургійний центр (другий за величиною в Європі), городище Галіш-Ловачка. Тут виготовляли монети, знайдено понад тисячу інструментів, майстерні, ножиці для стрижки овець, коси, крупорушки, мечі, млина, ковадла, щити, срібні монети. Саме звідси виходили до своїх бойових походів кельти, яких боялися навіть римляни. Але це закінчилося після приходу диких даків, які розгромили кельтські поселення.

Увагу туристів привертають Мукачівський жіночий православний монастир, в якому було створено величезну бібліотеку, та Мукачівський замок Паланок, збудований на Замковій горі у ХI-Х століттях.

І не всі знають, що біля Мукачева, на горі Червона гірка, знаходиться найпівнічніша область, де вирощують чай.

Місто Мукачево розташоване на річці Латориця. Тихе та красиве містечко, з безліччю старовинних будівель, пам'яток архітектури. Туристам можна переглянути центр міста, міську ратушу, готичну каплицю 14 століття, палац Ракоці, з'їздити на Замкову гору.Відпочинок у Мукачеві приємно здивує Вас великою кількістю туристичних комплексів, баз відпочинку, приватних пансіонатів та садиб. А місцеві жителі, безумовно, гостинністю, привітністю та увагою до гостей міста. Мукачево – це найкраще місце на Закарпатті.

Проїзд
Добиратися до Мукачева найкраще з Ужгорода – автобусом, маршруткою, поїздом. Час у дорозі близько 40 хвилин. Транспорт ходить регулярно. Автовокзал в Мукачеві знаходиться за 15 хвилин ходьби від центру, залізничний вокзал розташований на околиці міста. Через Мукачево проходять потяги, які прямують на Чоп чи Ужгород зі Львова чи інших міст України.

До Ужгорода – 40 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 20 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - є
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.