ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Синяк. Відпочинок у Синяку


Закарпатська область

СинякСИНЯК – село у Мукачівському районі Закарпатської області України. Село розташоване у передгір'ях Вулканічного хребта Карпат у районі гори Синяк, на висоті 450 м над рівнем моря, у мальовничій долині річки Синявка, оточеної горами, покритими мішаним лісом. З північного боку знаходиться гора Годенвальд, ліворуч височить скеляста вершина Обавського каменю (1007 м), залишок кратера вулкана, що вирував понад 20 мільйонів років тому. Правіше за Обавський камінь піднімається вершина гори Буз (902 м), ще правіше тягнеться гірський масив – Солочинський верх, вершини та схили якого густо вкриті столітніми буками, що чергуються з стрункими ялинами та ялицями.

Курорт Синяк став відомим завдяки мінеральним джерелам. В області їх нараховується понад 400 і лише воду одного з них назвали "синьою". Саме на його базі функціонує відомий далеко за межами України санаторій "Синяк".

Основний лікувальний фактор: синецька сірководнева вода, синюватий відтінок якої і зумовлює назву оздоровниці. За хімічним складом вода слабо сульфідна, мало-мінералізована, сульфатна, натрієво-кальцієво-магнієва, слабо-лужна.

Синяк: відпочинок, житло, ціни
На території здравниці Ви знайдете велику кількість готелів, пансіонатів. Популярний приватний сектор Синяку – недорогий відпочинок. Мешканці пропонують відпочиваючим кімнати у будинках та цілі котеджі. Найвідоміший санаторій – Синяк. У лікувальному корпусі санаторію знаходиться: водолікарня, циркулярний душ, душ Шарко, басейн для вертикального вирівнювання хребта, відділення озокеритолікування.
Вартість відпочинку в Синяку залежить від близькості до лікувальних джерел, а також інфраструктуру обраного житла.

Відпочинок у Синяку - це відпочинок на лоні чудової природи з незайманими лісами, величними горами та прохолодними річками. Крім лікування тіла, тут можна відновити гармонію душі. І все це завдяки унікальній природі та цілющій "синій" воді. Густий лісопарк збагачує курорт ароматним повітрям та фітонцидами запашних трав, сприяючи повноцінному відпочинку у Синяку.

Лікувальний напрямок курорту Синяк:
Здравниця спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинної системи, порушення обміну речовин, шкірні захворювання, супутні захворювання травного тракту та системи сечовиділення, хронічний простатит, хронічні гінекологічні захворювання.

Зимовий відпочинок у Синяку – це гірськолижні траси (два бугельні витяги: 350 і 1200м), пункт прокату гірськолижного спорядження. Стійке снігове покриття з'являється до закінчення грудня та зберігається до початку квітня.

Влітку та восени можна збирати ягоди, горіхи, лікувальні трави, гриби. Можлива рибалка та багато іншого.

Відпочинок у Синяку можливий цілий рік.

Проїзд
Поїздом Львівської залізниці до станції «Карпати». Далі до села Синяк автобусом (10 км.). Або поїздом до Сваляви чи Мукачева, далі – автобусом або маршрутним таксі до Синяка.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.