ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Жденієво. Відпочинок в Жденієво


Закарпатська область

ЖДЕНІЄВО - селище міського типу у Воловецькому районі на Закарпатті. Селище Жденієво знаходиться у західній частині українських Карпат на висоті 542 метри над рівнем моря, біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою м.Пікуй (1405 м.н.у.м.). Селище розташоване в мальовничій місцевості серед багатих лісів та гірської річки.

Жденієво відомо з 17 ст. , було засновано кріпаками, що втекли з Галичини від жорстокої поміщицької експлуатації. У селищі є магазини продовольчих та промислових товарів.

Жденієво: відпочинок, житло, ціни
У селищі Жденієво Ви знайдете велику кількість пропозицій житла, починаючи від готелів, пансіонатів та закінчуючи приватним сектором – зелений туризм. Готелі Жденієво - це гарний сервіс, розвинена інфраструктура розваг та відпочинку. Майже всі вони знаходяться неподалік гірськолижного витягу. Приватні садиби пропонують розміщення по всьому селищу. Вартість відпочинку в Жденієві залежить від сезону. На Новий рік та Різдво ціни піднімаються вгору, після старого нового року ціни падають. Бажаєте заощадити? Бронюйте пропозиції житла в Жденієво у приватників.

Відпочинок у Жденієво прекрасний у всі пори року. Взимку в Жденієво можна зайнятися гірськолижним спортом. У селищі функціонує гірськолижний витяг марки ПЛ-1000 (бугельний), з довжиною траси 800 метрів і перепадом висот 200 метрів. Є пункт прокату гірськолижного спорядження, інструктори.

Весна – пробудження природи, все розквітає, покривається зеленню. Чисте карпатське повітря, гірський ландшафт, квітучі полонини створюють унікальні умови для відпочинку в Жденієво.

Влітку в Жденієві до програм багатьох баз відпочинку та пансіонатів входять екскурсійні та прогулянкові маршрути Закарпаттям, а також прилеглими заповідними околицями Жденієво. Поруч на горі Високий Камінь створено фауно-флористичний заповідник, на території якого росте реліктовий дубняк та рідкісні сосни, вік яких понад 130 років. Через селище протікає гірська річка Жденіївка, де відпочиваючі мають змогу влітку купатися та засмагати. Крім того, багато пансіонатів на своїй території мають басейни.

А осінь тут багата на лісові дари (гриби, ягоди, горіхи, лікувальні трави та ін.).

Проїзд
Дістатися до Жденієво можна поїздом до станції Воловець, а потім автобусом Воловець-Жденієво до центру курорту Жденієво. Автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (Е-50/М-06), за с.Нижні Ворота повернути на Жденієво.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.