ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Герца. Відпочинок в Герці


Чернівецька область

Герца ГЕРЦА - невелике містечко розташоване за кілька кілометрів від Україно-Румунського кордону в Чернівецькій області, Ви отримаєте можливість ознайомитися з безліччю пам'яток історичної архітектури. У цьому невеликому містечку розміщені пам'ятки Трипільської культури раннього залізного віку та Черняхівської культури слов'ян. Герца набула статусу міста в 1864 році, за стільки років свого існування це місто накопичило на своїх територіях таку кількість культових споруд, що захоплює дух! Найдавнішими з них є: дерев'яна Воздвиженська церква, яка розташована у селищі Підвальне. 2006 року їй виповниться 445 років! У селі Байракі розташована церква Різдва зі дзвіницею (1646). У селі Петрашівці – Михайлівська церква (1663).

Там також знаходяться церкви, які були споруджені у XVIII столітті. До них відносяться: Благовіщенська церква у селі Круп'янськ, Успенська, Архангельська церква в Цурені та Дмитрівська церква у Буківці.

Пізніше, у XIX столітті, були збудовані Всесвятська у Малій Буді, Спиридонівська церква у м. Герці, Дмитрівська церква у Горбовій та Успенська церква в Остриці.

Ви зможете відвідати ці старовинні церкви, перейнятися духом предків і зцілити свою душу і тіло.

Окрім цього, Ви матимете можливість побувати в Банченському Святовознесенському чоловічому монастирі, побудованому в 1993 році. На його території розміщена Велика церква, Мала церква, Братський корпус та приміщення для гостей. До монастиря приїжджають люди з тяжкими хворобами, духовно виснажені депресіями, сімейними проблемами та негараздами. Той, хто побував у монастирі бодай раз, намагається бувати тут регулярно.

Спиридоновская церковь Що ж до інших пам'яток архітектури, то у місті Герці можна відвідати будинок – музей відомого румунського художника Артура Верони, також у місті працює літературний музей імені румунського письменника, політичного діяча, літературознавця та драматурга Георгія Асакі. На околицях міста розміщено ще кілька пам'яток інших видатних людей, таких як Василь Богра, Георг Сіон та ін. Спиридонівська церква
 
У м. Герца існує кілька історико-етнографічних музеїв, відвідавши які Ви дізнаєтеся про традиції та звичаї краю, його етнографічні особливості.


Особливістю Герці є те, що це місто дбайливо зберігає красу природи і непорушність давнини, надзвичайно вміло поєднуючи їх із сучасними тенденціями, іноді дозволяючи їм перетнутися, не заважаючи існуванню один одного.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.