ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Карпати. Відпочинок у Карпатах


Закарпатська область

КАРПАТИ – невелике село, що знаходиться в Мукачівському районі Закарпатської області на висоті 350 м над рівнем моря. Через село протікає гірська річка Латориця (притока р. Тиса). Територія має середньогірський рельєф із висотами 210-500 м. У селі працюють санаторії "Перлина Карпат", "Карпати", "Роза Карпат".

Перетинаючи село Карпати, посли Івана Грозного казали, що у Карпатах “вода кисла як капуста, а є такі клади, що можна яйце зварити, є такі струмки, що помиєшся – птахом летиш”.

Село Карпати з усіх боків оточені горами та розміщені у чарівному куточку лісистих Карпат. Густий лісопарк збагачує курорт ароматним повітрям та фітонцидами запашних трав, сприяючи повноцінному відпочинку туристів. У ньому зустрічаються бук, ялина, ялиця, береза, граб. Досить ягід: суниця, малина, ожина, чорниця. Багато грибів: білі, синці, підберезники, сироїжки, опеньки і т.д. Швидка гірська річка Латориця багата на форель.

Для туристів на базі санаторіїв організовуються групові автобусні екскурсії мальовничими та історико-краєзнавчими місцями Закарпаття, пішохідні прогулянки туристичними маршрутами, екскурсії в турецькі винні підвали, а також поїздки до сусідніх зарубіжних країн – Словаччини, Угорщини, роблять відпочинок у селі Карпат. .

Санаторії с.Карпати знаходяться у лісопарковій зоні, на схилах гори. Велику територію займає санаторій "Карпати". Від залізничної станції до санаторіїв близько кілометра.

Взимку можна поїхати покататися на лижах гірськолижну базу СТК "Синяк" (17 км) та "Квітка полонини" (Свалявський р-н, с.Солочин). Прокат лиж та санок на базі санаторію «Перлина Карпат» або СТК "Синяк", або якщо Ви відпочиваєте в приватному секторі, то деякі господарі мають свій прокат для туристів. А можна брати напрокат лижі безпосередньо на гірськолижних схилах.

Клімат району помірно-континентальний. Весна починається на початку березня, похолодання – наприкінці листопада. Літо тепле, сонячне. Повітря гірське, чисте. Велика кількість теплих сонячних днів. Краса природи та наявність мінеральних джерел дають привід вважати с.Карпати кліматобальнеологічним курортом.

Відпочинок у Карпатах не залишить Вас байдужим та ви захочете повернутися сюди знову!

Проїзд.
Дістатися до села можна автобусом, поїздом чи автомобілем. З Мукачево їхати маршруткою близько 30 хвилин у напрямку Сваляви, відстань близько 15 км. Вартість 2-50 грн. Автобуси ходять досить часто. Зупинка автобусів - за 200 метрів від залізничної станції у напрямку Сваляви. В іншому місці на трасі можуть не зупинитися – заборонено правилами. У селищі є залізнична станція "Карпати" - через неї проходять усі потяги, які прямують на Ужгород чи Чоп зі Львова чи інших міст України.

До Ужгорода – 52 км
До Мукачево - 15 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – ні
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу - 12 км.
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани – мало
Мінеральні води – є
Походи в гори – є 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.