ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Купання в чанах у Карпатах

Чаны в КарпатахЧани - це така своєрідна SPA-процедура, що стає популярною в Карпатах, сенс якої полягає в наступному: на відкритому повітрі розташовується великий металевий чан на підпорах, в нього наливають мінеральну воду, а під ним розпалюють багаття і цю воду гріють. Початкова температура води у чані – 36 o C, кінцева 40-45 o З (за бажанням). У казані легко поміщаються кілька людей. Побувавши хвилин 15 у чані, людина добре прогрівається, далі слідує процедура охолодження в річці або басейні, контрастна холодна вода запускає Ваші приховання механізми омолоджування.

Купатися у чанах – традиція досить давня на Закарпатті та популярна. Послуга настільки популярна взимку у новорічні свята, що треба замовляти чан наперед.

Відпочинок у Карпатах з купанням у чанах з мінеральною водою урізноманітнить Ваш відпочинок у горах. Ця процедура лікувально-оздоровча, оскільки «варять» людей у мінеральній воді. Гаряча мінеральна вода лікує проблеми опорно-рухового апарату, і залежно від типу мінеральної води, у повітрі є відповідний запах, від сірки до заліза.

Купання у чанах у Карпатах з мінеральною водою:
- стимулювання імунної системи;
- Лікування опорно-рухового апарату;
- відновлення після переломів;
- Стимулювання серцево-судинної системи;
- Поліпшення нервової системи;
- Стимулювання функції щитовидної залози;
- Повернення пружності та еластичності шкіри.

Набридло купатися в лазні? Хочете поринути в зимову казку Карпат, відчути приплив адреналіну та незвичайних відчуттів від купання у гарячих чанах із мінеральною водою ? Приєднуйтесь до любителів цього відпочинку в Карпатах!

Купание в чанеНаші партнери пропонують: спеціальні чани з мінеральною водою у Карпатах, які підігріваються на відкритому вогні для груп туристів від 4 до 10 осіб (можна менше), залежно від місткості чану та місця проведення. Тривалість процедури купання – від 1 години. Вартість купання від 300 грн./година з групи.

Ми можемо Вам запропонувати купання в чанах у наступних містах та селищах:
– Ужгород
– Лумшори (Перечин – 25 км)
– Шешори (Косів – 18 км, Коломия – 30 км)
- Сколе (8 км від Сколе, Славське - 25 км, Гребенів - 7 км, Орявчик - 16 км).

Отримати контакти організаторів купання у чанах у Карпатах Ви можете звернувшись на електронну адресу info@asinfo.com.ua

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.