ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Берегове. Відпочинок в Берегове


Закарпатська область

 БЕРЕГОВО (угор. Beregszasz) – районний центр, заснований в 11 столітті. Спочатку на цьому місці було збудовано місто Лампертаза. Потім у 11 столітті місто було зруйноване татарами. Потім місто поступово відновлювалося, і в 1342 Берегово отримало статус вільного королівського міста. У 1504 році вперше з'являється назва Beregszasz. У 1566 році місто було знову повністю зруйноване татарами, а потім знову зазнавало руйнувань у 1657 та 1686 роках. У 1919 році місто перебувало під владою Румунії, потім перейняло до Чехословаччини, Угорщини і до 1944 року перебувало у складі Угорщини. У 1945 р. увійшов до складу Радянської України, після вступу до міста Червоної Армії. Історія залишила значний слід у житті сучасного міста Берегове. Досі вулиці позначаються двома мовами – українською та угорською, оскільки більше половини населення – угорці. У місті можна вільно спілкуватися українською та російською мовами.

Житло у Берегове
У місті ви знайдете бази відпочинку, готелі. Великою популярністю користується приватний відпочинок у Берегові – котеджі та приватні домоволодіння. Вартість відпочинку в Берегові залежить від рівня комфортності номерів та близькості до термального басейну.
Вибираючи відпочинок у Берегові, ви отримуєте можливість поправити здоров'я та отримати величезне задоволення від відпочинку на Закарпатті.Відпочинок в Карпатах в Берегові - це прекрасний активний відпочинок з відвідуванням історичних пам'яток, унікальних культурно-історичних пам'ятників, церков, костелів, садиб, своєрідну народну архітектуру, а також народ і мистецтво. У всіх на слуху відкритий термальний басейн Берегово, в якому можна купатися як влітку, так і взимку, особливо взимку, коли на вулиці мінусова температура, а в басейні вода +38-40оС.

Визначні пам'ятки Берегове
Є архітектурна пам'ятка - готичний костел 15 століття, розташований у самому центрі. З інших визначних пам'яток – ресторан "Золота пава", винні підвали, колишній палац у стилі необароко на центральній площі, конеферма "Мустанг", Графський двір (1629 р.), термальний басейн на турбазі "Закарпаття". У багатьох закладах міста можна потрапити на дегустацію вина.

У Берегівському районі та поряд з містом є багато цікавого: будинок вина у селі Яноші, винні підвали у селі Кідьош, винні підвали Чизай, термальні басейни у Берегові та селі Косонь, зона відпочинку у селі Дийда (велике озеро) та багато іншого.

Проїзд
Добиратися до Берегова найкраще з Ужгорода чи Мукачево – автобусом, маршруткою. Час у дорозі близько 40 хвилин (від а/с Мукачеве).

До Ужгорода – 70 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 50 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - Термальний басейн
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – є
Походи в гори – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.