ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Міжгір'я. Відпочинок в Міжгір'ї


Закарпатська область

Межгорье МІЖГІР'Я було засноване в 15 столітті. Лежить у мальовничій долині річки " Ріка " , між гір Боржава і Червона. Міжгір'я – популярний центр туризму. Тут діють дві туристичні бази - "Межигір'я" та "Карпати".

Відпочинок у Міжгір'ї незабутній, це знайомство з самобутністю краю, його дивовижної природи, що дорівнює якій, немає в Україні. У цьому Ви переконаєтеся, відвідавши екскурсії, які організовують бази відпочинку. Це всім відоме Синевирське озеро, яке називають "Перлиною Карпат". Поруч знаходиться водоспад "Шепіт", музей лісу та сплаву. У селі Сойми діє санаторій "Верховина", де для лікування використовується вода типу "Єсентуки".

З усіх боків Міжгір'я оточують гори. Від Воловця його відокремлює Воловецький перевал. З іншого боку – Міжгірський перевал. З перевалів відкривається чудова перспектива на навколишні гори.

Відпочинок у Міжгір'ї доставить Вам справді незабутні враження.

У місті є автовокзал, поряд ринок. З автовокзалу регулярно ходять автобуси різними напрямками. Поруч із автовокзалом стоять маршрутки.

Проїзд
Добиратися до Міжгір'я найкраще з Воловця – маршруткою. Час у дорозі близько 40 хвилин. До Воловця можна доїхати автобусом чи поїздом з Мукачеве, Ужгорода та Львова.

До Ужгорода – 160 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - ні
Автостанція – є
Радіо-таксі - невідомо
До гірськолижного витягу - 2 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - є
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – є
Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.