ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Тисовець. Відпочинок в Тисовці


Львівська область

ТысовецТисовець – урочище у Львівській області України, розташоване на відстані 32 кілометри від Сколе, та приблизно 130 кілометрів від Львова. Урочище знаходиться на висоті 750 метрів над рівнем моря, це чудовий гірськолижний курорт, який подарує незабутні дні всім шанувальникам активного відпочинку.

Тисовець: відпочинок, житло, ціни
Значну частину урочища Тисовець займає спортивна база «Тисовець» – центр підготовки спортсменів. Тут безліч спусків, бігових трас та спортивних майданчиків. Зима на Тисовці – це визнаний гірськолижний курорт. Сніг у цьому районі випадає наприкінці листопада та лежить до кінця квітня. На курорті проходять змагання з різних видів гірськолижного спорту. Крім спусків у Тисовці є траси для бігових лиж, сноутюбінгу, біатлону та могуля. Для підйому використовуються кілька підйомників бугелів (400-800 м), крісельний (600 м), канатно-крісельна дорога (1500 м), а також підйомник для сноутюба. Є два лижні трампліни (по 40, 70 і 90 м).

Крім гірськолижного відпочинку Тисовець може запропонувати заняття у спортивних тренажерних залах, пограти в більярд або відвідати сауну, здійснити екскурсії визначними пам'ятками краю.

Курорт Тисовець, як місце відпочинку - має цілющі властивості, це невизнаний кліматичний курорт. Літній відпочинок в урочищі Тисовець – це походи в гори, збирання ягід та грибів, поїздки на квадроциклах.

Відпочинок у Тисовці – це чисте повітря, велична краса гір, бурхливі гірські річки та зцілююча Карпатська природа.

Проїзд
Доїхати до Тисівця можна потягом напрямку «Київ-Львів-Ужгород» до станції Сколе, на маршрутному таксі (Львів-Сколі, Львів-Славське). А до самого Тисовця можна дістатися таксі.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.