ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Лазещина. Відпочинок в Лазещині


Закарпатська область

ЛАЗЕЩИНА – село у Рахівському районі Закарпатської області України. Село розташоване на р. Лазещина під горою Петрос (2020 м) неподалік Говерли (2061 м) на трасі Рахів-Яремче, на східній околиці селища Ясіня.

Формально датою заснування Лазещини вважається 1947 р., хоч село існувало і раніше.

 Лазещина: відпочинок, житло, ціни

Лазещина приємно здивує Вас добрим вибором недорогого житла. Є декілька готелів і багато приватних садиб. Адже що може бути краще домашньої обстановки та теплого прийому карпатських газд. Відпочинок у приватному секторі Лазещини – це можливість перейнятися самобутністю та колоритом тутешньої культури. Ціни на житло у Лазещині невисокі, тут кожен турист знайде для себе потрібний варіант. Це недорогий відпочинок.

Зимовий відпочинок у Лазещині – це катання на лижах. У селищі є 1 лижна траса довжиною 500 м, перепад висот 80 м і 1 підйомник бугеля на 350 м. Неподалік від Лазещини гірськолижний курорт Буковель (16 км), Яблуниця (9,5 км), Ясіня (4 км), Драгобрат (18 км).

Відпочинок у Лазещині – це чисте повітря, чудові гірські пейзажі, а також можливість познайомитись із гостинними жителями, які бережуть свої традиції. За бажання можна зробити сходження до вершин Петрос і Говерла з провідником, або просто погуляти навкруги.

 Фестифалі та свята

Лазещина стала традиційним місцем проведення фестивалю "Гуцульська ріпа" (ріпа – це картопля на Рахівщині). Це свято на честь головного карпатського овочу – картоплі (іноді його називають мандібурка, бараболя, бульба). Зазвичай фестиваль проходить із супроводом сімейних ансамблів потрійних музик, продають страви з печеної, вареної та пареної картоплі, проводяться дегустації домашніх напоїв: яфінівка, шпотавка, швидкодай, твердодай. Проводяться майстер-класи з приготування картопляних страв, а також з різьблення по дереву, ткацтву, вишиванню, гончарству, лозоплетенню, ковальству і т.д. Передбачені і веселі розваги: метання молота, чищення картоплі на якийсь час і т.д.

Проїзд

Поїздом їхати до Івано-Франківська, звідти автобусом Івано-Франківськ-Рахів, Івано-Франківськ-Хуст, Івано-Франківськ-Солотвино чи аналогічними з міста Коломия. Також можна їхати поїздом Львів-Ясіня, дизелем Івано-Франківськ-Ясіня чи Коломия-Ясіня, звідти маршруткою, або замовляти трансфер.

 

До Івано-Франківська – 100 км

Аеропорт – ні

Залізнична станція - ні

Автостанція – ні

Радіо-таксі - ні

До гірськолижного витягу - 4 км.

Пам'ятки архітектури – ні

Місця купання, пляжі: - річка Чорна Тиса

Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – є

Походи в гори – є

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.