ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Ужгород. Відпочинок в Ужгороді


Закарпатська область

 УЖГОРОД - перша згадка про це старовинне місто посідає кінець ІХ - початок Х століття і пов'язане з ім'ям його засновника, слов'янського князя Лаборця. Ужгородський замок, який був його резиденцією – один із найважливіших історичних та військових архітектурних пам'яток України.

Місто Ужгород зачаровує туристів із різних країн своїми пам'ятками історії та архітектури. У місті є костел у стилі бароко 18 століття, єпископський палац. А також музеї – художня, краєзнавча, народна архітектура.
Величезна кількість рідкісних дерев і квітів роблять це місто ще красивішим.
Щороку навесні, зазвичай, наприкінці квітня, місто забарвлюється в рожевий колір. По всьому місту розквітає сакура, завезена сюди ще за радянських часів. Сакура прижилася і тепер сюди приїжджають тисячі туристів подивитися на це диво.

Ужгород – невелике містечко. Центр можна обійти пішки за 15-20 хвилин. У центрі і зосереджене все культурне та розважальне життя міста. Уздовж набережної є літні кафе, парк. Вранці можна просто випити смачну каву у невеликому затишному кафе – від 2-3 грн. До кави тут традиційно подають маленьку шоколадку. У центрі багато добрих кафе, але часто трапляються і звичайні забігайлівки. Гарні кафе та ресторани знаходяться в основному окружною дорогою. Одне з найвідоміших – Діца у Нотаря. Якщо харчуватися в центрі – рекомендуємо їдальню швидкого харчування на набережній, біля мосту – готують смачно та зовсім недорого (добрий обід від 15-20 грн).

Річка влітку сильно пересихає, але можна купатися в деяких місцях. Дуже багато риби, але ловити заборонено. Можна поїхати за місто – там можна купатися, ловити рибу, погуляти лісом.

Визначні пам'ятки Ужгорода
Майже у самому центрі знаходиться костел 18 століття. Далі за ним – Ужгородський замок. Вхід у замок 10 грн з особи, фотографування ще 10 грн. Музей не дуже цікавий, здебільшого предмети старовини, природа Закарпаття, книги, ікони, предмети побуту. Далі за замком вхід до Музею народної архітектури та побуту. Тут є велика паркова територія, з безліччю старих дерев'яних будинків, старою дерев'яною церквою. Вхід до музею 5 грн, екскурсія з гідом – 20 грн. Діти знижки. Вихідний – вівторок (але можна попроситися без екскурсії просто погуляти). Відразу за Ужгородом, 5 км у напрямку Перечина, розташована замкова гора та Невицький замок на вершині (відразу за селом Невицьке). Тут досить гарне місце – річка, ліс, гори. Можна просто посидіти біля річки, зробити шашлики.

Проїзд
Добиратися до Ужгорода можна автобусом, поїздом, літаком. У місті є міжнародний аеропорт. Потяги зазвичай їдуть через Львів. Залізничний вокзал знаходиться за 4 км від центру. Поруч знаходиться центральний автовокзал (транспорт у всіх напрямках). Є також Перечинський автовокзал у центрі міста, за 10 хвилин ходьби від набережної (транспорт у напрямку Перечин, В.Березний).

Аеропорт – є
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 40 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - річка Уж
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – ні
Походи в гори – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.