ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Моршин. Відпочинок в Моршині


Львівська область

МоршинМОРШИН - невелике курортне містечко Львівської області, розташоване у мальовничих передгір'ях Карпат. З усіх боків місто оточують невеликі, порослі лісом пагорби. У долині чисті річки, густі ліси, безліч ягід, грибів – екологічно чистий район для відпочинку та оздоровлення.

У Моршині багато джерел мінеральних вод, соляні шахти, де видобувають рапу. Лікувальні властивості солі відомі дуже давно, ще з середньовіччя. Але сам курорт засновано 1878 року. Курорт Моршин - працює цілий рік.

Сьогодні Моршин та його мінеральні води відомі у всьому світі. Тут ефективно лікують захворювання органів травлення, сечовивідних шляхів та супутні захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату та інші. Для лікування використовується питна мінеральна вода, ванни, душі, грязелікування, озокеритолікування, різні види масажів, фізіотерапія та ін.

Для лікування та відпочинку в Моршині збудовано велику кількість санаторіїв, розташованих у парковій зоні осторонь міста, бювет мінеральної води, різні заклади для відпочинку та розваг, облаштований лісопарк.

Моршин: відпочинок, житло, ціни
Як уже говорилося в Моршині збудовано багато санаторіїв, більшість з яких ще радянської споруди. Великою популярністю стали користуватися міні-готелі Моршина, пансіонати з лікуванням та приватні будинки, які стали також пропонувати мінімум лікувальних процедур, які можуть собі дозволити в домашніх умовах. Вартість відпочинку в Моршині практично не залежить від сезону. Ціни нижчі, ніж на курорті Трускавець.

Моршина: Храм Св.Покрови Пресвятої Діви Марії, дерев'яна Церква Св.Покрови 1825 р., Гошівський чоловічий монастир, легендарні скелі Довбуша недалеко від міста в урочищі Бубнище, де розташовувався один із таборів повстанців. Звідси можна їздити на різні екскурсії в сусідні міста, замками Львівської області, Карпатами.

Моршин розташований за 7 км від Стрия, має чудове транспортне сполучення з іншими містами. У місті є автостанція, залізнична станція. До Трускавця звідси 47 км.

До Львова – 83 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - є
Автостанція – є
Радіо-таксі - є
До гірськолижного витягу - 50 км.
Пам'ятки архітектури – є
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани - є
Мінеральні води – є
Походи в гори – ні

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.