ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Татарів. Відпочинок в Татарові


Івано-Франковська область

 

ТАТАРІВ – село на території Яремчанської міськради. Оточене горами село Татарів має своєрідний мікроклімат та незайману природу. Навколо розкинулися хвойні та букові ліси, а повітряні потоки між горами, приносять сюди особливе повітря, яке постійно змінюється і допомагає в лікуванні астми та бронхіту. Розташоване на висоті 750 м в полині річки Прут, і простягається аж на 25 км.

Татарів: відпочинок, житло

У Татарові багато варіантів відпочинку. За останні роки через наближеність до Буковелю інфраструктура значно розвинулась. Житло у Татарові можна підібрати на будь-який смак та достаток, від сучасних туркомплексів, готелів та пансіонатів, до приватного сектору. У селі Татарів готелі сучасного рівня та пропонують гостям комфортні умови проживання та додаткові послуги, які роблять відпочинок найповнішим. Недорогий відпочинок у Татарові Вам може запропонувати приватний сектор.

 Є колиби, кафе, супермаркет, Нова Пошта, заправка, магазини, лікарська амбулаторія, аптеки.

 Зимовий відпочинок у Татарові – це насамперед гірськолижний відпочинок. Хоча тут немає своїх гірськолижних трас, але знамениті гірськолижні курорти дуже близько. У центрі селища, роздоріжжя - прямо по трасі - на Буковель та Яблуницю, ліворуч - на Ворохту. Всього 7-10 кілометрів – і Ви вже на гірськолижному курорті. Дістатись можна як власним транспортом, так і автобусом, до того ж більшість приватних садиб, готелів та пансіонатів Татарова пропонують своїм гостям трансфер до будь-якого гірськолижного центру.

 Відпочинок у Татарові (літо) – це прогулянки навколишніми мальовничими лісами, багатими на ягоди, гриби, лікувальне різнотрав'я, екскурсії, походи в гори (на м. Хом'як, Синяк та ін.). Все це робить Татаров дуже привабливим для любителів тихого відпочинку далеко від шуму та суєти.

 Неподалік розташований водоспад Нарінецький і Женецький Гук. Від траси кілометри 3 машиною і 2 пішки. Але людей зазвичай дуже багато, машиною проїхати важко через вузьку дорогу.

 Проїзд

 Добиратися до Татарова найкраще з Івано-Франківська – автобусом, маршруткою, потягом. Час у дорозі близько двох годин. Взимку можна домовлятися з водіями маршруток – проїзд на Буковель уранці та ввечері.

 

До Івано-Франківська – 82 км

 Аеропорт – ні

 Залізнична станція - є

 Автостанція – ні

 Радіо-таксі - ні

 До гірськолижного витягу - 10 км.

 Пам'ятки архітектури – ні

 Місця купання, пляжі: - річка Прут

 Кафе, бари, ресторани - є

Мінеральні води – ні

 Походи в гори – є


 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.