ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Вишка. Відпочинок у Вишці (Красія)


Закарпатська область

ВИШКА – невелике село знаходиться за 70 км від Ужгорода, у гірській місцевості. Тут малолюдно у низький сезон, і багато туристів узимку. Поруч із селищем знаходиться гора Красія – відомий гірськолижний курорт. Село Вишка є центральною вулицею, вздовж якої розташовані приватні будинки. Житло у Вишці можна знайти на будь-який смак та гаманець, від економ варіанта елітного. Люди тут гостинні, туристові допоможуть знайти житло у разі потреби. Ціни невисокі. Проте інфраструктури майже немає – у селі 2-3 невеликі магазини, кафе немає, автостанції немає. Харчування зазвичай організовано у приватному секторі господарями. Також господарі організують екскурсії – походи в гори, за грибами та ягодами, катання на санях чи конях, рибалку. Прокат лиж знаходиться у багатьох власників приватних садиб або біля витягів.

Відпочинок у Вишці цікавий узимку – тут на горі Красія розташовано кілька бугельних витягів та крісельні дороги. Є також невеликі витяги поряд із центральною вулицею ("Урочище"). До основних підйомників необхідно добиратися або на санях, або трактором, або пішки (взимку довго і проблематично). Нижня станція крісла знаходиться біля колишньої бази "Олімпія" - влітку 15 хвилин пішки (500 метрів в гору) від центральної вулиці. Поруч із "Олімпією" є невеликий бугель для початківців - тарілковий. Нові крісла - за селом нижня станція, там освітлення та снігові гармати. Добиратися туди - своїм транспортом трасою, або домовлятися з господарями від трансферу.

Відпочинок у Красії – це відпочинок, який запам'ятається надовго!

Транспорт
Дістатися найкраще з Ужгорода. Автобусом їхати близько 2 години. Ходять автобуси рідко, 3 рази на день (о 12,14 і 16 годин орієнтовно). Сісти треба на автобус, що йде на село Люта. (Люта – це кінцевий пункт, далі дороги немає. З Вишки до Люти – близько 5 км.) Автобуси відходять з перечинського автовокзалу (поруч із центром міста) або можна поцікавитись на центральному автовокзалі. Людей завжди багато, можуть залізти без черги – позіхати не можна. Назад до Ужгорода виїхати складно - транспорту, що проходить, майже немає, район досить глухий. Краще одразу домовлятися про трансфер із господарями садиб. Машиною їхати близько години-півтори. Дорога на ділянці Вишка-Кострино не дуже хороша, подекуди розбита. Далі до Ужгорода цілком нормальна. Якщо їхати потягом – то спочатку до Ужгорода, потім до Вишки автобус. Їхати поїздом через Великий Березний (друга гілка Львів-Ужгород) до Кострино, а потім до Вишки швидше, але поїзди там ходять рідко і взимку зазвичай перевал подолати неможливо – заносить.

До Ужгорода – 70 км
Аеропорт – ні
Залізнична станція - ні
Автостанція – ні
Радіо-таксі - ні
До гірськолижного витягу - 500 м
Пам'ятки архітектури – ні
Місця купання, пляжі: - ні
Кафе, бари, ресторани – мало
Мінеральні води – ні
Походи в гори – є 

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.