ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Відпочинок у Карпатах влітку

Літній відпочинок у Карпатах відкриває зовсім інші сторони Українських Карпат. Влітку Ви маєте унікальну нагоду познайомитися з самобутньою місцевою культурою, колоритом менталітету корінного населення Карпат. Це відпочинок на лоні природи, серед чистих гірських річок та чарівних димчастих вершин.

Відпочинок у Карпатах улітку – це переважно активний відпочинок. Це походи на Говерлу, Чорногору та інші вершини, кінні прогулянки, катання на велосипедах, квадроциклах, наявність усіх атрибутів найпопулярнішого сьогодні сільського (зеленого) туризму. У горах Карпат на Вас чекає чорниця, суниця, брусниця, малина та ожина, лікувальні трави, а для умільців тихого полювання – білі гриби. Але, якщо Вам потрібний спокійний відпочинок, то літо в Карпатах – це те, що «лікар прописав». Адже Карпати – це ще й тиша, спокій, чисте цілюще повітря, прозорі гірські річки, мирна течія яких заспокоює та розслаблює.

 
Думаєте у Карпатах немає місць для купань у спекотні дні? Ви помиляєтесь. Десятки водоспадів, річок та гірських озер дозволять Вам насолодитися купанням у Карпатах влітку. У цих природних «джакузі» Ви забудете про відпочинок на морі.

З інформацією про тури, що проводяться влітку в Карпатах, можна ознайомитись на сторінці « Тури-бронь ». Кришталеві гірські озера, риболовля, карпатські смереки, цілюще гірське повітря, замки, пам'ятники дерев'яного зодчества, винні підвали, термальні джерела , солоні озера , мінеральні води – це та багато іншого чекає на Вас у Карпатах влітку.

Відпочинок у Карпатах – найдоступніший у фінансовому відношенні, та найбезпроблемніший у плані спілкування з приймаючою стороною – тут завжди зрозуміють, що вам потрібно, на відміну від закордонних курортів.Влітку у Карпатах відзначається багато свят, проводяться фестивалі, ярмарки. Їхнє святкування вражають уяву і дарують глядачам незабутні враження. А кулінарні шедеври місцевих кухарів приведуть у захват навіть найбалованішого клієнта.

Відпочивши один раз влітку в Карпатах, Ви повертатиметеся сюди знову і знову.

Запрошуємо відпочити у Карпатах влітку! І на своєму досвіді переконатися, що літній відпочинок за своєю привабливістю не поступається зимовому відпочинку в Карпатах.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.