ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Карпати

Відпочинок у Карпатах взимку

Зимовий відпочинок у Карпатах – це безліч можливостей для організації насиченого дозвілля: катання на гірських лижах, сноубордах, санях, підйоми на снігоходах та, звичайно ж, найсмачніший глінтвейн у Карпатських колибах. Багато людей чекають закінчення осені, щоб узимку поїхати до Карпат і насолодитися свіжістю гірського повітря, найкрасивішими краєвидами та чистим блакитним небом. Гірськолижні курорти Карпат, гірські схили, траси та витяги Карпат користуються великою популярністю та відомі далеко за межами України.

Лижний відпочинок у Карпатах з кожним роком приваблює дедалі більше туристів, розвивається інфраструктура курортів, покращується сервіс. Вже сьогодні, не лише любителі лижного відпочинку, а й професіонали мають можливість повністю задовольнити свої амбіції під час зимового відпочинку у Карпатах. Більшість баз відпочинку мають прокат лиж, сноубордів, підйомники, траси різного рівня складності. Справжні колиби та масові гуляння, поза сумнівами, приведуть у захват не лише молодь, а й батьків із дітьми.Ну, а якщо Вам до душі ектремальніший відпочинок взимку, то Вам можуть як альтернативу лижному спорту, запропонувати відпочинок у горах (Карпати), де з професійними інструктрами Ви зможете взимку подолати гірські вершини.

Відпочинок у Карпатах взимку – це веселощі, сміх та радість зустрічі з друзями, рідними та близькими людьми на Новий рік , Різдво та не тільки. Місцеве населення створить для Вас усі умови для повноцінного відпочинку взимку. Слід пам'ятати, що на Новорічні свята житло у Карпатах потрібно бронювати заздалегідь, та починати краще вже у вересні, аби встигнути забронювати найкращий варіант. Дуже часто відмовка «встигнемо, ще час є» призводить до того, що всі Ваші плани доводиться змінювати в останній момент, підлаштовуючись під нові обставини.

Житло можна підібрати в Інтернеті на спеціалізованих сайтах. У Карпатах великий вибір житла від санаторіїв, пансіонатів, готелів, баз відпочинку до сільського (зеленого) туризму, представленого в приватному секторі. Господарі сільських (приватних) садиб гостинно відчиняють двері своїм гостям. Особливо колоритним є відпочинок у Карпатах у дерев'яних котеджах при освітленні вогню каміна, запаху згоряючих дров та його тепла. Також на приватному відпочинку (Карпати) ви матимете чудову нагоду відвідати справжню лазню або сауну. Хочеться відзначити, що ціни на зимовий відпочинок піднімаються тільки в період новорічних свят, в решту періоду вони порадують Вас своєю доступністю. Ласкаво просимо до зимової казки до Карпат!

Зимовий відпочинок (Карпати) подарує Вам масу позитивних емоцій, зарядить Вас бадьорістю та енергією до наступної відпустки.

PS Не подумайте, що відпочинок у Карпатах закінчується з настанням весни, таненням снігу та закриттям лижного сезону. Аж ніяк! Весна, літо, осінь у Карпатах – час не менш цікавий та активний.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.