ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Відпочинок на Азовському морі

Пошук готелей


Почни подорож тут!
Великий вибір готелів, турбаз, пансионатів та приватних садиб.

Підбір, бронювання, відгуки

Житло на Азові


Наші послуги


  • Бронювання житла на Азові
  • Прямі контакти
  • Відгуки по готелях
  • Активні тури
  • Розміщення інформації про готель на нашому сайті
  • Редагування інформації і цін на вимогу
  • Лічільник відвідувачів


Азовське море – рай для відпочиваючих. Розгадати таємницю чарівної привабливості Азовського моря – завдання нелегке. На берегах цього дивовижного моря Ви не знайдете ні пальм, ні спрямованих у небо гір, не почуєте давніх легенд. І все ж, перебуваючи тут вперше, Ви з подивом відчуєте, що відпочиваючи на Азовському морі щодня, то маленьке диво.

Відпочинок на Азовському морі популярний насамперед як водний курорт, що забезпечує безхмарний літній відпочинок, тепле море та прекрасні пляжі. Азовське море - центр дитячого та сімейного відпочинку, вітрильного спорту, серфінгу, риболовлі та багато іншого. Піщаний берег з глибиною, що поступово зростає, створює ідеальні умови для відпочинку з дітьми. На відміну від мальовничого, але менш освоєного південного берега (з боку Криму) північна сторона (Херсонська, Запорізька, Донецька області) забудована більше, хоча розвиватися як курорт почали зовсім недавно. Нині все узбережжя є одним густим масивом з великою кількістю готелів, санаторіїв, баз відпочинку, вілл і дач. Упорядковані пляжі, різноманітні розваги приваблюють в Україну представників різного віку відпочивати на Азовському морі. Основні курорти північного берега - Генічеськ, Арабатська стрілка (Генічна гірка, Стрілкове, Щасливцеве), Кирилівка (коса Федотова та коса Пересип), Приморськ, Бердянськ (Бердянська коса), Урзуф, Юр'ївка, Ялта, Білосарайська коса, Мелекіно, Сєдове; Південного - Нововідрадне, Мисове, Щолкіне, Куротне, Юркіно.

Азовське море - це другий за важливістю та відвідуваністю морських курортів України. Популярність Азовського моря пояснюється багатьма факторами, що гармонійно доповнюють один одного. Найважливішими серед них є природні дані: корисна для здоров'я вода, приємний клімат і різноманітна краса навколишньої місцевості.

Купання в лагідному морі та під яскравим сонцем України, прогулянкові польоти над узбережжям, романтичні вечері в кафе та маленьких ресторанах, катання на вітрильнику в місячну ніч, дискотеки, нові знайомства та багато іншого – всього не перерахувати, що на Азовському морі. Дно моря, особливо на мілководді, вкрите дрібним бархатистим піском, тому з настанням теплих днів вода швидко прогрівається. Влітку вода в Азовському морі прогрівається до +26°С та більше, а середня температура повітря від +25°С до +30°С. За кількістю сонячних днів на рік узбережжя Азовського моря не поступається узбережжю Криму. Лікарі рекомендують і дорослим, і дітям довше купатися в Азовському морі – не менше 1-2 годин на день, а також приймати пісочні ванни – адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин, які благотворно впливають на організм людини.

Кожен, хто приїхав відпочивати на Азовське море, зможе відвідати дивовижні за своєю красою церкви та монастирі, руїни фортеці, побачити виноградники та невеликі села, що розкинулися на пагорбах уздовж узбережжя.

Серед численних ресторанів, що функціонують на узбережжі, тут є чимало затишних традиційних кафе із сучасною приємною музикою, де гостям пропонують характерні страви української кухні. А хто приїжджає в Україну повторно, робить це вже саме через чарівну різноманітність. Адже Азовське море на Україні пропонує все необхідне для ідеального відпочинку: спорт, незайману природу, смачні страви, музику, що бадьорить - все те, заради чого турист здійснює подорож, бажаючи позбутися одноманітності домашніх буднів. Точно помічено, що з Азовського моря зазвичай повертаються додому веселі люди, які відпочили, сповнені енергії.

Відпочиваючим на Азовському морі пропонується низка готелів, пансіонатів, баз відпочинку, приватних вілл та будинків з якими можна ознайомитись на сторінці "Готели-бронь" . А також упорядковані піщані пляжі, різноманітність ресторанів, барів, кафе та закусочних, водні гірки, нічні дискотеки, пункти прокату човнів, водних мотоциклів та велосипедів, а також відкритий ціле літо аквапарки та багато іншого. На Азовському морі чудові можливості для риболовлі та найвдаліші можуть поласувати уловом судака, бичка, тарані, коропа, ляща, сазана та ін.

Азовське море, це чудове місце, ми рекомендуємо не лише для відпочинку на морі, а й для виїзду корпоративних груп для проведення семінарів, конференцій, мотиваційних подорожей. А також для спортивних зборів молодіжних команд та активного відпочинку.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.