ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Сиваш – гниле озеро. Лікувальна ропа та глина

Озеро СивашСиваш або Гниле море - таку назву має мілководна система, що складається з невеликих заток в Азовському морі. Озеро Сиваш відокремлено від Азовського моря вузькою смужкою Арабатської стрілки , довжина якої становить понад сто кілометрів, а ширина – від десятків метрів до півкілометра. У районі Генічеська Сиваш з'єднаний з Азовським морем протоками Тонкий та Промоїна. Сам Сиваш є складним поєднанням суші і води - лимани, протоки, затоки чергуються з островами, півостровами і мисами. Загалом Сиваш займає площу понад десять тисяч квадратних кілометрів, чверть цієї площі зайнята водою. Живиться Сиваш за рахунок підземних та поверхневих вод, а також опадів, що випадають над озером.

Дно Сиваша, переважно, є відкладення сірого мулу завтовшки кілька метрів. Зміст мінералів у воді Сиваша сильно відрізняється в різних частинах озера і безпосередньо залежить від надходження води через затоки Тонкий і Промоїна - так, солоність води у Східному Сиваші змінюється від двадцяти відсотків у північній частині озера до майже дев'яноста у південній, яка розташована найбільш віддалено від проток . Західний Сиваш відрізняється значно більшою мінералізацією, ніж Східний, у ньому солоність становить майже сто відсотків.

Озеро Сиваш. Розовая рапаСиваш: рожева ропа
До складу рожевої рапи озера Сиваш входять елементи, які підвищують функцію, що очищає, печінки. Тому при купанні в Сиваші в стані алкогольного сп'яніння люди на сушу виходять абсолютно тверезими. Деякі відчувають полегшення при захворюваннях кісток та суглобів. В інших відновлюється пошкоджені функції рук та ніг. У третіх зникають шкірні захворювання (псоріаз та ін.). Чоловіки з простатитом відчувають після купання полегшення і повертається до них радість життя. Виліковуються також жіночі недуги і таке інше. Лікування сиваської рапою останніми роками стає популярним на Азовському морі.

Озеро Сиваш. ГрязелечениеСиваш: грязелікування
Необхідно пройти лише кілька метрів від водоймища по білій поверхні затоки Сиваш, посипаної сіллю, прибрати верхній шар солі і можна виявити сиваський лікувальний бруд у великій кількості. Верхній шар лікувального бруду завтовшки кілька сантиметрів має сірий колір в результаті контакту зі світлом і повітрям. Глибше знаходиться шар "активного" чорного лікувального бруду товщиною приблизно 30 см. Саме цей чорний лікувальний бруд з блискучими на сонці кристалами солі має цілющу природну силу. Багато відпочиваючих беруть цей бруд із собою і продовжували лікувальні процедури в домашніх умовах.

Сиваський лікувальний бруд пройшов клінічні випробування, сертифікований і допущений для використання як лікувальний та косметичний продукт (грязелікування).

Бажаємо Вам приємного відпочинку на березі Азовського моря та оздоровлення на озері Сиваш!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.