ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Нудистські пляжі Азовського моря

Нудистські пляжі на Азовському морі останнім часом стали більше приваблювати любителів оголеного відпочинку. Hатуризм на Азовському узбережжі ніколи не був революційним чи екстремістським. Хоча це і не Крим, де нудистські пляжі вже давно набули статусу майже « офіційних ». Спільним для двох морських курортів України є те, що на Азові натуризм, як і в Криму, нормально сприймається відпочиваючими та місцевими жителями, і не є руйнівником суспільних стереотипів і не підриває моральні підвалини. Навпаки власники готелів розповідають про ці місця своїм відпочиваючим.

Усі нудистські пляжі Азовського моря – короткий огляд пляжів, які нам відомі.

Кирилівка ( Федотова коса )
Ці місця важко виділити як місця відпочинку нудистів, але любителі оголеного відпочинку тут були помічені. Одразу за селом Степок знаходиться автокемпінг, а ось за ним починаються кілометри дикого узбережжя, вздовж якого проходить дорога на Бірючий острів. Від траси берег закритий невеликим валом та високою травою. Це абсолютно дике місце, тому тут може засмагати оголеним будь-який бажаючий, навіть ті, хто себе не відносить до натуристів. Люди засмагають на відстані ста і більше метрів один від одного, тому усамітниться і не привертати до себе увагу є де.

Бердянськ
Нудистський пляж знаходиться між курортом "Бердянськ" та косою біля лиману з лікувальним брудом. Знайшли санаторії "Лазурний" та "Бердянськ" - далі запитайте, як пройти в "Еліт-Уют" (це кафе, готель і все в одній особі та місці), від нього йдете до Інституту фізичних методів лікування (у народі - грязелікарня), а ось за нею по дорозі і виходьте між відкритим морем та лиманом. Нудистський пляж розташований осторонь звичайного пляжу, та й кордон цілком умовний. Проїзд: автобуси № 2 та 15, зупинка "Курорт".

Бердянська Коса
Західне узбережжя Бердянської коси мало придатне для традиційного пляжного відпочинку - берег порізаний мілководними затоками із чагарниками очеретів без піщаних пляжів, але тут любителі натуризму можуть відшукати відокремлену персональну затоку. Багато хто оголюється і наприкінці Бердянської коси, тут мало відпочиваючих, місце абсолютно дике вдалині від усієї інфраструктури далекої коси. Досить низька коса, вкрита травою

Її південно-західним краєм є мис Дзендзік. Західний берег коси порізаний мілинами. До нього вдається кілька бухт. Проти середньої частини західного берега коси лежить група порослих очеретом островів. Ось тут і усамітнюються нудисти.

Казантип
База відпочинку "Лаванда" - перший натуристський кемпінг на території України. І ця ідея чудово вдалася. Пляж на Азові чистий, з теплою прозорою водою, дрібний, навіть для дітей. На кордоні пляжу стоять таблички, які говорять, що він – "Нудистський".

Якщо Ви бажаєте доповнити статтю інформацією про нудистський пляж на Азовському морі, пишіть нам на електронну скриньку.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.