ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Відпочинок на Азовському морі з дітьми

Азовское море отдых с детьмиДекілька причин, чому відпочинок на Азовському морі такий корисний дітям (рекомендації лікарів):
1. У морській воді Азовського моря міститься 92 хімічні елементи, які благотворно впливають на організм людини та сприяють її оздоровленню.
2. Чисте повітря, вода та м'який клімат узбережжя потребує мінімального періоду акліматизації та завдає мінімум дискомфорту дитині на відпочинку.
3. Дитині корисно приймати пісочні ванни - адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин, які благотворно впливають на організм людини.
4. Велика кількість фруктів сприяє зміцненню організму. А фрукти на курортах Азовського моря значно дешевші, ніж у Криму.
5. Пляжі дрібнопіщані, пологі та місцями мілководні.

Висновок: Якщо Вам потрібно оздоровити дитину і самим поправити здоров'я, розвіятися від міської метушні і по-справжньому добре відпочити в родинному колі, то кращого відпочинку, ніж відпочинок на Азовському морі родиною Вам не знайти. Чисті прибережні води у більшості курортів Азовського моря ідеально підходять, щоби провести свій відпочинок на морі з дітьми. Сімейний відпочинок не обділений увагою – безліч парків та ігрових майданчиків, призначених саме для дітей.

Дети - Азовское мореНайкращий час для відпочинку на морі з дітьми залежить від передбачуваного курорту, в якому планується провести свою відпустку. Є галасливі більш розкручені курорти, з гарною інфраструктурою пляжного та розважального відпочинку, а є курорти, які розташовані далеко від усієї цієї курортної суєти, де крім купання в морі розважальні заходи Вам зможуть запропонувати лише власники готелю, де Ви зупинилися.

Дитячий відпочинок на Азовському морі набув популярності серед батьків завдяки природному мікроклімату, чудовим пляжам, протяжністю сотні кілометрів і м'якому клімату, який підходить усім гостям Азовського моря.

Співвідношення ціни та якості відпочинку на Азовському морі (плюси та мінуси):
плюси:
- недороге житло (Азов)
- ціни на фрукти, як і по всій Україні в сезон
- досить рівна погода, без різких перепадів
- тепле Азовське море
- гарна індустрія дитячих атракціонів (лунапарки, аквапарки та ін.)
- достатня кількість кафе.
мінуси :
 - все ще велика кількість баз відпочинку та житла в приватному секторі не забули радянське минуле, з усіма наслідками, що звідси випливають.

Ознайомитись із пропозиціями житла для сімейного відпочинку на Азовському морі можна у розділі " Готели-бронь ".

Бажаємо Вам приємного відпочинку з дітьми на Азовському морі! Азов – відпочинок із дітьми, що можна запропонувати дитині краще?

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.