ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Розваги та інфраструктура

Головною розвагою на Азовському морі є тепле море та сонячні промені. Звичайно ж, це не Крим, де на кожному кроці Вам пропонують екскурсії. Місцеві розваги зовсім іншого масштабу. Основні розваги на пляжі - грати у волейбол, будувати піщані замки, кататися на водних гірках, бананах, скутерах, прогулянки на катерах, серфінг. В останні роки з'явилося багато кафе на пляжах, бари, шашличні, зали комп'ютерних ігор. Дискотеки вечорами є на кожному курорті Азовського моря.

Є аквапарки у великих курортних центрах, на літо приїжджають працювати лунапарки, тири, картинги, пейнт-бол, більярдні та багато іншого. Постійно приїжджають зірки вітчизняної естради.
Практично у всіх містах та селищах Азовського узбережжя є музеї, які мають цілком пристойні та цікаві експозиції. Організовуються екскурсії найближчими містами, в заповідники, страусині ферми, аквапарки, термальні джерела... Ну а якщо ви все-таки віддаєте перевагу активному відпочинку і не обтяжені дітьми, любите галькові пляжі, прагнете пам'яток - ласкаво просимо до Криму .

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.