ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Радонове джерело на Арабатській стрілці

Радоновый источник. Азовское мореГеотермальне радонове джерело розташоване неподалік села Щасливцеве на Азовському морі (Україна, Арабатська стрілка ). Радонові води містять радон (Rn), який є радіоактивним. Як не дивно, радіоактивність води благотворно впливає на організм, такі властивості мають води Баден-Бадена в Німеччині.

На Арабатську стрілку щороку приїжджають туристи, щоб не лише купуватись в Азовському морі, а й відвідати гаряче джерело з радоновою водою. Вода у радоновому джерелі на Арабатській стрілці на виході має температуру 70 °С. Сюди вражає величезна кількість людей влітку купальний сезон, щоб поправити своє здоров'я. А ось узимку навпаки людей мало, що робить привабливим радонове джерело взимку.

Радонове джерело на Азовському морі благотворно впливає на організм в цілому, використовується для лікування багатьох хвороб:
- серцево-судинних захворювань;
- опорно-рухового апарату;
- центральної нервової системи;
- хронічних запальних жіночих хвороб;
- захворювань шлунково-кишкового тракту;
- ендокринних та обмінних порушень;
- Шкірних захворювань.

Перед тим, як займатися самолікуванням термальними джерелами на Арабатській стрілці, обов'язково проконсультуйтеся з лікарями.

Кожен, хто відвідує геотермальне джерело, повинен пройти, як мінімум, дві процедури:
- інгаляції: подихати випарами, які йдуть від гейзера, що б'є з-під землі.
- купання: просто полежати в одному із радонових басейнів.

Горячий источник Арабатская стрелкаРадонове джерело. Інгаляції
Ефект не зрівняється з жодною російською лазнею: тіло стає незвично легким, хочеться дихати на повні груди. Інгаляції за короткий час допомагають від бронхітів, алергій, шкірних захворювань...

Купання в радонових джерелах на Азовському морі
Вода знаходиться в трьох басейнах, в яких охолоджується до температури, що виноситься під час купання. У першому басейні вода найгарячіша. Лежати у цій ванні наважуються лише сміливці чи екстремали. Для решти є дві інші. Вони послідовно випливають із першої. Відповідно, у другому басейні вода вже не така гаряча, а у третьому – має температуру людського тіла. Останній басейн користується найбільшою популярністю у охочих підлікуватись.

Вода в басейнах настільки насичена йодом та сіллю, що просто виштовхує на поверхню занурені до неї тіла людей. Лежати у такій воді рекомендують не більше 10-15 хвилин – надто велике навантаження на серце.

Купание в радоновом источнике. АзовНа жаль поблизу джерела немає жодних елементарних умов для відпочинку та оздоровлення. Душ після всіх цих процедур вдасться прийняти лише вдома. Туалету тут також немає. Проте є можливість безкоштовно оздоровитися. Напевно, для багатьох це достатнє виправдання відсутності хоч якоїсь інфраструктури.

Координати
Знайти джерело досить просто. По пиловій піщаній трасі безперервною чергою рухаються машини, автобуси та мікроавтобуси. В основному, кінцева мета їхнього шляху – саме радонове джерело. А тому місце, де він розташований, визначити досить просто: в деякому віддаленні від основної дороги, що веде до села Стрілецьке , розташовані недобудовані корпуси грязеводолікарні. Щоб потрапити безпосередньо до цілющого джерела, потрібно пройти повз бетонний паркан, що огороджує лікарню, пролавувати між машинами і автобусами, що безладно стоять. І ось Ви на місці.

Вирушаючи відпочивати на Азовське море на Арабатську стрілку, не забудьте оздоровити свій організм гарячим радоновим джерелом. Забронювати номер в готелі, на базі відпочинку або в приватному пансіонаті на Арабатській стрілці поблизу радонового джерела можна в розділі " Готели-бронь " вибравши місце відпочинку в селищі Щасливцеве або Стрілкове.

Бажаємо Вам приємного відпочинку та лікування у радоновому джерелі на Арабатській стрілці Азовського моря!


Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.