ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Мінеральні води

Фото: курорт БердянскМінеральні води, природні, зазвичай підземні, води, що характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних мінеральних або органічних компонентів і мають певний хімічний склад і фізико-хімічні властивості, завдяки яким вони мають лікувальну дію.

На Азовському узбережжі найзнаменитішим курортом на якому Ви зможете не тільки не тільки відпочивати на морі, але й підлікуватись мінеральними водами – це Бердянськ , Запорізька область. Унікальність природних лікувальних факторів курорту Бердянськ може відчути кожен, хто шукає поєднання можливості відпочити та оздоровитись.

Мінеральні хлоридно-натрієві підземні йодобромні води з мінералізацією від 12 до 60 г/л використовуються в санаторіях Бердянська.для лікувальних ванн. Вони стимулюють функції різних органів і систем, мають протизапальну, десенсибілізуючу та болезаспокійливу дію.

Слаболужна хлоридно-натрієва вода "Бердянська" з мінералізацією 3-5 г/л за хімічним складом є аналогом таких відомих цілющих вод, як Мінської, Миргородської, Куяльник, Друскінінкайської.

Сірчанокислотні солі натрію, що входять до складу води, регулюють водний обмін, стимулюють секреторний апарат травного тракту, жовчоосвітню функції гепатобіліарної системи.
Іони калію активізують активність ферментативних систем, посилюють тонус та рухову активність шлунка та кишечника, сприяють синтезу глікогену в печінці.
Розчини солей магнію мають спазмолітичну дію на жовчний міхур, сфінктер Одді і сприяють регулярному виходу жовчі в кишечник, надають послаблюючу дію. Знижується рівень холестерину у крові. Розчини солей магнію посилюють ферментативну діяльність трипсину, ерипсину.
Солі Кальція мають протизапальну дію, мають в'яжучу властивість і зневоднювальну дію.

Показання для питного застосування води "Бердянська"
- захворювання гастродуоденальної системи
- пострезекційні синдроми
- захворювання кишечника
- захворювання біліарної системи
- хронічні захворювання печінки
- постхолецистектомічні синдроми
- хронічні панкреатити

Щорічно курорт Бердянськ має змогу оздоровити 80 тисяч людей. В останні роки став популярним сімейний відпочинок та лікування у санаторіях Бердяська, оздоровлення дітей групами. Відпочинок та лікування на Азовському морі відмінно тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, благотворно впливає на терморегуляційні та обмінні процеси, підвищує життєвий тонус та покращує адаптаційно-компенсаторні механізми організму.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.