ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Водолікарня

Фото: Водолечебница Горячий источникВодолікарня «Гаряче джерело» (укр. «Гарячий джерело») розташована в селі Генгірка, Генічеського району Херсонської області на косі Арабатська стрілка.

Арабатська стрілка – це вузька, піщана коса, розташована між озером Сиваш та Азовським морем. Її довжина становить 112 кілометрів. Це найдовший у Європі пляж, це тепле та дрібне море, чисте повітря, велика кількість сонця, цілющі води Сиваша та лікувальні термальні води.

У водолікарні в роботі використовується природна термальна вода, що видобувається зі свердловини. Глибина свердловини складає 1600 метрів. Температура води 40-42 °С. Це слабо-лужна, йодо-бромна, хлоридо-натрієва вода. Водолікарня «Гарячий джерело» має висновок Одеського інституту курортології про лікувальні властивості та застосування термальної води для лікування багатьох захворювань, а також для оздоровлення пацієнтів у профілактичних цілях. Властивості мінеральної води високо оцінені Московським Центральним науково-дослідним інститутом курортології та фізіотерапії.

Водолікарня працює в амбулаторному режимі, тому житлом та харчуванням не забезпечує. Приймати приїжджих вона починає з травня до жовтня. Поселитися Ви зможете у найближчих пансіонатах та базах відпочинку, а також у приватному секторі. Інформацію про готелі, бази відпочинку, пансіонати та приватні будинки (опис, фотографії, ціни) Ви можете отримати на сторінці « Готели-бронь ».

Перш ніж Вас допустять до процедур водолікування, Ви пройдете попередній огляд лікарів і, якщо немає протипоказань, до послуг пацієнтів лікарня надає ванни, загальні лікувальні басейни, басейн підводно-вертикального витягу для лікування захворювань хребта та великих суглобів. У водолікарні працюють кваліфіковані лікарі та масажисти, які чудово володіють методикою класичного ручного масажу.

Встановлено, що прийом ванн має протизапальну, знеболювальну, спазмолітичну дію, покращуючи мікроциркуляцію на капілярному рівні, тим самим прискорюючи процеси відновлення пошкоджених тканин, нормалізує стан периферичної та вегетативної нервової системи. Наявність у воді брому дає хороший результат у лікуванні вегетативно-судинних дистоній, астенічних та неврозоподібних станів. Хороші результати спостерігаються у хворих на псоріаз.

Курс лікування складається із 10-18 процедур. Все залежить від стану пацієнта та результатів впливу води на організм. Рекомендований термін повторного курсу лікування – через 3-12 місяців.

Контактна інформація:
Херсонська обл., Генічеський р-н, с.Генічна гірка, вул.Набережна, 60
телефон для довідок: +38(05534) 5-01-92; +38(050) 154-81-99

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.