ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Відпочинок у Криму на Азовському морі

Крым Азовское мореВідпочинок у Криму на Азовському морі(Кримське Приазов'я) давно славиться своїм цілющим морським повітрям, яке благотворно впливає на стан здоров'я, активізує захисні властивості організму. Якщо порівняти Азовське море та Чорне море, то можна сказати, що це скоєно різні світи, що відрізняються своєю природою, повітрям. Азовське море завжди на кілька градусів тепліше, воно менш солоне, не таке глибоке, як Чорне море. Тут немає, тієї буйної рослинності, яка вражає погляд, пейзаж Азовського узбережжя дещо одноманітний: рівна смуга піщаного пляжу, синь моря, розлогі верби, невисокі маслини, пишні чагарники. Але, потрапивши сюди, людина зненацька відчуває ту тишу та спокій, яких не знайдеш на знаменитих кримських курортах. Відстань від курортної метушні, від перевантажених південних автотрас, робить відпочинок на Азовському морі в Криму привабливим.

Крим (Азовське море) – це край сонця та ласкавого моря, край цілющих грязей мулу ( озеро Чокрак ), мінеральних джерел, чисте морське повітря насичене йодом та ароматами степових трав, сонячні та піщані ванни.

Курорты Азовского моря КрымКурорти Криму на березі Азовського моря

Відпочинок у Криму на Азовському морі становить серйозну конкуренцію чорноморським курортам. А якщо додати до цього низькі ціни на житло курортів Азовського узбережжя, на послуги, то стане зрозуміло, чому рік у рік гостей, які приїжджають, відпочити на Азовському морі в Крим, стає дедалі більше. Вас із задоволенням чекають у гості готелі, пансіонати, гостьові будинки та приватні готелі Криму. Якщо Ви мрієте недорого (Крим) та комфортно відпочити на морі, то Вам неодмінно потрібно їхати на Азовське море. Ви маєте реальну можливість зробити свій відпочинок незабутнім!
Цілющі властивості кримського клімату, свіже морське повітря, кримське сонце, Азовське море, екологічно чисті продукти та доступна ціна на відпочинок дадуть Вам можливість добре відпочити та оздоровитись.

Курорти Азовського моря (Крим):


Азовское море Крым отдых с детьмиАзовське море відпочинок з дітьми
Якщо Ви запланували відпочинок з дітьми, то кращого місця відпочинку на морі, ніж Азовське море у Криму Вам не знайти. Це місце для тих, хто хоче оздоровитися, розвіятися від міської суєти і по-справжньому добре відпочити в родинному колі. Азовське море чудово підходить для сімейного відпочинку з дітьми. Пляжі дрібнопіщані, пологі, частково мілководні. Чисте повітря, вода та м'який клімат узбережжя потребує мінімального періоду акліматизації та завдає мінімум дискомфорту дитині на відпочинку. Азовське море вважається цілющим. У воді Азовського моря міститься 92 хімічні елементи, які благотворно впливають на організм людини і сприяють її оздоровленню. Дитячий відпочинок на Азовському морі радять лікарі. Необхідно довше купатися в Азовському морі, а також приймати пісочні ванни - адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин, які благотворно впливають на організм людини. Велика кількість фруктів також сприяє зміцненню організму. До того ж фрукти тут значно дешевші, ніж на Чорноморському узбережжі Криму.

Крим. Азовське море. Розваги
Багато готелів Ленінського району Криму пропонують своїм гостям допомогу в організації екскурсій по всій території східного та південного Криму. Ви побачите музеї просто неба, церкви, монастирі, мечеті, знаменитий водоспад "Джур-Джур", сталактитові печери та багато інших пам'яток Криму. Ви також можете відвідати дегустаційні зали, де спробуєте знамениті вина та шампанське, яке ввібрало в себе сонце та кохання Кримського півострова! А ще тут просто ідеальні умови для риболовлі.

Клімат
М'який морський клімат Кримського Приазов'я відомий своїм сприятливим впливом на здоров'я та настрій людини. Купальний сезон у Криму на Азовському морі розпочинається з кінця травня та триває до кінця вересня. Найспекотніші місяці – липень, серпень. Температура води досягає від +26 до +28°С, а середня температура повітря від +25°С до +30°С. Червень та вересень – сприятливі для відпочинку дітей та людей старшого віку. Тепле мілководне Азовське море пом'якшує сухість степового повітря, а гаряче дихання степів зменшує вологість від моря.

Переваги відпочинку в Криму на Азовському морі:
1. Морські води Азовського моря містять велику кількість хімічних елементів, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри. Вони дарують нашому організму речовини, яких він потребує. Крім того, купання в морі – чудовий гідромасаж.
2. Стійкий та помірний режим сонячних випромінювань, характерних для Приазов'я, дозволяє регулярно приймати будь-які курси сонячних ванн.
3. Золоті пляжі азовського узбережжя – чудове місце для прийому піщаних ванн.
4. Ні з чим не порівнянне повітря Приазов'я, яке море наситило цілющими елементами – кальцієм, йодом, бромом, а степ напоїв ароматами трав.

Весь цей комплекс оздоровчих факторів Азовського моря чудово тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, благотворно впливає на терморегуляційні та обмінні процеси, підвищує життєвий тонус організму.

Приїжджайте до Криму на Азовське море! Приазов'я чекає на Вас! Приємного Вам літнього відпочинку на курортах Азовського моря у Криму!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.