ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Пляжі та узбережжя. Відпочинок на Азовському морі 2024

Азовское море отдых пляжиВідпочинок на Азовському морі – недорого, зручно та корисно. Останніми роками рівень сервісу на курортах Азовського моря значно підвищився, а інфраструктура зросла. Азовське море привабливе для відпочинку сімей з дітьми , тому що береги мілководні, море тепліше за Чорне і має більш сприятливий клімат для дитячого організму.

Літній сезон на Азовському морі розпочинається в середині травня. Середня тривалість сонячного часу в червні - 320 годин, у липні - 355, у серпні - 332. Тому вода в морі, особливо в прибережних лагунах, прогрівається дуже швидко і вже в середині травня досягає 20-22 градусів за Цельсієм, а в липні - серпні +26-28 ° С (у лагунах до +30 ° С). Це комфортніші показники, ніж у Криму, на курортах Одеської області. Закінчується сезон купання у середині вересня. Літній сезон триває майже п'ять місяців, що сприяє відпочинку та туризму на узбережжі Азовського моря. Готелі Азова представлені в розділі « Готели-бронь » із сортуванням по курортних районах.

Курорти Азовського моря знаходяться під захистом Азовського антициклону, що формується в Атлантичному океані та визначає літній клімат як Середземномор'я, так і Приазов'я. Завдяки цьому влітку тут такі ж умови, як і на пляжах Середземного моря, але повітря значно сушіше, що полегшує дихання.

Побережье Азовского моряТемпература води Азовського моря вигідно відрізняється від Чорного моря. Якщо у Чорному морі глибинні холодні води знижують температуру води біля узбережжя, то в Азовському морі такі течії відсутні, оскільки море неглибоке – лише 8-14 метрів. Вода в морі менш солона, ніж у Чорному та має лужну реакцію 13%, що сприяє виведенню важких металів через шкіру.

Азовське морецікаво вздовж береговим піщаним валом. Це так званий бар. Спочатку досить швидко входиш у воду до пояса або по груди, потім дно піднімається, і вже по коліно. На барах дуже цікаво грати, гратися, стрибати на хвилі і навіть засмагати. Вода в мілководних бухтах із барами прогрівається до +28°С, тому тут купаються довго.

Купальний сезон на Азовському морі для дорослих триває з 21 травня до 9 жовтня, для дітей з 30 травня до 14 вересня, холодних течій не буває. Єдиний мінус – часто штормить. Але шторми тут не ті, що у Чорному морі, у бухточках та під захистом кіс хвилі, звичайно ж, менше. Натомість купатися у невеликий шторм на Азовському морі – одне задоволення.

Пляжі на Азовському морі - короткий огляд представлений правому стовпці.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.