ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Житло на Азовському морі. Вартість відпочинку 2024

Відпочинок на Азовському морі , як і будь-який відпочинок, потрібно планувати заздалегідь. Якщо у вас з якихось причин немає можливості жити в пансіонатах, на базах відпочинку або в готелях, тоді можливо буде корисно дізнатися, де можна жити, знімаючи кімнату або будинок, а може Вас просто цікавить відпочинок в кемпінгу на морі. По всьому узбережжю Азовського моря здається приватний сектор. Ціни на житло в приватному секторі коливаються (залежно від умов проживання та віддаленості від моря): від 3 до 15 доларів за ліжко-місце. Як завжди, чим ближче до моря, тим дорожче, далі – недорого (Азов). Ціна також залежить і від курорту, чим розвиненіший курорт, тим краще інфраструктура і тим вищі ціни.

Приватний сектор на Азовському морі пропонує відпочиваючим безліч варіантів відпочинку. На всіх вулицях, що прилягають до моря, господарі розміщують оголошення про наявність місць для проживання та стоянки автотранспорту. А в розпал сезону, господарі юрмляться на автостанції та залізничному вокзалі, готові запропонувати житло на будь-який смак та ціну. Для тих, хто поки що не розуміє, що являє собою приватний сектор на узбережжі Азовського моря, пояснимо, що це збудовані дерев'яні або капітальні будиночки, прибудови, котеджі, переобладнані сарайчики, які розташовуються поряд з господарським будинком. Є одна літня кухня на всіх, загальний туалет (зазвичай у дворі), літній душ теж у дворі. У таких будиночках є N-е кількість ліжок, столик, тумбочка, світло, розетка. Такі пропозиції господарі віддають від 3 до 8 доларів із особи. На території у дворах зазвичай є альтанки під виноградом, там стоять столики, мангали. Стоянка також у дворі чи поряд.

Останнім часом стали з'являтися і комфортабельніші пропозиції з усіма зручностями в номері. Такі варіанти відпочинку коштують від 10 до 15 доларів з особи та вище.

Пансіонати та бази відпочинку на Азовському морі поки що в основному радянської будівлі, багато ще відомчих. Оселитися в них без путівки від підприємства часто буває неможливим. Приватні бази відпочинку приймають усіх бажаючих. Рівень житла – від вагончиків та дерев'яних будиночків без зручностей, до кам'яних корпусів з усіма зручностями.

Звичайно, краще заздалегідь забронювати місця в приватному секторі або в готелі, пансіонаті, на базі відпочинку, ніж сподіватися знайти щось добре на місці. Найчастіше такий ризик буває невиправданим і зазвичай потім може зіпсувати всі очікування від відпочинку. Раніше бронювання дає Вам можливість спланувати всю Вашу поїздку, від вибору гідного готелю до інфраструктури селища, розважальних заходів, особливо якщо Ви їдете відпочивати на Азовське море з дітьми. Каталог готелів, баз відпочинку, приватного сектору Азовського моря, Ви можете на сторінці " Готели бронь ".

Відпочинок на морі - це ті єдині на рік дні, від яких потрібно отримати максимум вражень та енергії. Основні курорти північного узбережжя Азовського моря - Генічеськ, Арабатська стрілка (Генгорка, Стрілкове, Щасливцеве), Кирилівка (коса Федотова та коса Пересип), Приморськ, Бердянськ (Бердянська коса), Урзуф, Юр'ївка, Ялта, Білосалено, Південного узбережжя (Кримський півострів) – Нововідрадне, Мисове, Щолкіне, Куротне, Юркіно.

Бажаємо Вам приємного відпочинку на Азовському морі!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.