ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Лікувальні грязі. Грязелікування. Основні курорти

Фото: грязевые ванны на Азове Грязелікування на Азовському морі. До основних лікувальних факторів Азовського узбережжя, поряд з кліматом, відносяться сульфідно-мулові грязі та мінеральні води. До їх складу входять органічні та неорганічні речовини, ферменти, вітаміни, гормони, біологічні стимулятори. Бруд славиться своїм багатостороннім лікувальним впливом при багатьох хронічних запальних захворюваннях, у т.ч. та у гінекології. Їх використання у вигляді грязьових аплікацій у поєднанні з бальнеотерапією, обстеження та лікування в кабінеті гінекології дозволять багатьом жінкам набути щастя материнства, позбутися хронічних запалень.

Маски та аплікації з бруду на ділянки людського тіла мають розсмоктуючу та протизапальну дію, звужують пори, активізують м'язи поверхневого шару шкіри.

Сульфідно-муловий бруд має відбілюючий ефект і перешкоджає старінню шкіри. Грязьова маска містить велику кількість поживних елементів, тому маски з неї, у поєднанні з масажем, сприяють розгладжуванню зморшок і запобігають появі нових, пом'якшують шкіру, зволожують її та надають свіжості.

Грязелечение на СивашеГрязелікування на Арабатській стрілці (Херсонська область)
Сиваш або Гниле море - таку назву має мілководна система, що складається з невеликих заток в Азовському морі, відокремлені від моря вузькою смужкою Арабатської стрілки. Цілющі грязі затоки Сиваш насичені мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями, переважно хлористого магнію та калію, йодистого натрію, бромистого магнію. Також бруду складаються з частинок гіпсу та відкладень біологічного та мінерального походження. Поруч із місцем локалізації бруду знаходиться джерело з рожевою водою (рапою). Його називають джерелом древнього Лемурійського моря, яке колись було на цій території. Саме ця рожева ропа, взаємодіючи з грязями, значно посилює їх якості і робить їх унікальним за своїм складом. Детальну інформацію читайте у статті " Озеро Сиваш ".

Грязелечение в Ялте Донецкая областьГрязелікування в Ялті (Донецька область)
Узбережжя Ялтинської затоки має мулисте дно. Тут відпочинок на Азовському морі супроводжується грязьовими процедурами. Можна обмазатися брудом і позасмагати на пляжі, але купатися в морі, з цієї причини, трохи дискомфортно. Сульфідно-мулові грязі, безумовно, мають лікувальні властивості, тому якщо "грязелікування" входить у ваші плани - то краще вирушити в Азовську Ялту або, як її ще називають - "Маріупольська Ялта".

 Грязелечение в БердянскеГрязелікування у Бердянську (Запорізька область)
Джерелом лікувальних грязей у Бердянську служать Бердянський або Середній лиман, озера Кругле, Мазанкове, Краснопере, Довге, Велике, Червоне.

Сопковий бруд практично не має протипоказань. Лікуватися, наносячи бруд тонким шаром на ділянки тіла безглуздо - тонкий шар майже миттєво висихає, не справляючи жодної корисної дії. Ефективне лікування досягається накладенням шару бруду товщиною не менше кількох сантиметрів з температурою 50-60°С протягом 15-20 хв., та ще необхідна серія таких процедур. Однак це не означає, що її слід рясно наносити на обличчя та інші частини тіла, постійно поглядаючи на стрілки годинника в очікуванні швидкого омолодження. Цілющі властивості досягаються лише у разі дозованого використання з косметичними кремами, гелями та лікарськими препаратами.

Омолоджуючі процедури можна робити самостійно, але все ж таки перед їх початком найкраще звернутися за консультацією до лікаря-дерматолога або іншого фахівця.

За даними наукових досліджень, у довгому списку медичних показань сопкового бруду значаться: знеболювальна, протизапальна, бактерицидна та спазмалітична дії.

Вона надає нормалізуючий вплив на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи, на обмінні процеси в організмі.
Чудовий бруд застосовується медиками при лікуванні кістково-м'язових недуг, захворювань органів травлення та сечовивідних шляхів, а також у стоматології - при лікуванні парадонтозів (прогресуючого розсмоктування кісткової тканини зубних лунок).

З боку Кримського півострова на Азовському морі великою популярністю користуються багнюки озера Чокрак, яке знаходиться недалеко від селища Курортне. Докладніше про лікування грязями озера Чокрак читайте у статті " Озеро Чокрак ".

Приїжджайте відпочивати на Азовське море в Україну, особливо якщо Ви займаєтеся грязелекінням та бажаєте оздоровитись. А підібрати житло Ви можете у розділі « Готели-бронь », де до Вашої уваги представлені детальні описи готелів, баз відпочинку, приватних будинків, з фотографіями, цінами та відгуками туристів.

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.