ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Відпочинок на Азовському морі 2024. Курорти Азовського моря

Фото: Азовское мореАзовське море – це найдрібніше море у світі, його глибина не перевищує 13,5 метрів. Води Азовського моря містять 92 хімічні елементи, які під час купання легко проникають через поверхню шкіри та дарують Вашому організму ті речовини, яких він потребує. Клімат має свої неповторні особливості за рахунок вдалого поєднання континентального та морського повітря, насиченого запахом степових трав та морської води.

Якщо порівняти узбережжя Азовського моря та Крим, то можна сказати, що це скоєно різні світи, що відрізняються своєю природою, повітрям і, звичайно ж, морем. Азовське море завжди на кілька градусів тепліше, воно менш солоне, не таке глибоке, як Чорне море.

Відпочинок на Азовському морі рекомендують для сімей із дітьми. Пляжі на узбережжі не гірші від знаменитих Анапських: пісок і дрібний черепашник. Море неглибоке – середня глибина близько восьми метрів. Вода в Азовському морі вважається цілющим. Достатньо хвилювання моря до двох балів – і вода в морі перемішується до дна. Під час шторму хвилі піднімають з дна завись лікувального бруду та мулу. Лікарі рекомендують і дорослим, і дітям довше купатися в Азовському морі – не менше 1-2 годин на день, а також приймати пісочні ванни – адже в піску міститься велика кількість біоактивних речовин, які благотворно впливають на організм людини. Велика кількість фруктів також сприяє зміцненню організму. До того ж фрукти тут значно дешевші, ніж на Чорноморському узбережжі. Берег моря буквально усіяний базами відпочинку, дитячими оздоровчими таборами, пансіонатами.

Тепле мілководне Азовське море пом'якшує сухість степового повітря, а гаряче дихання степів зменшує вологість від моря. Пляжі дрібнопіщані, пологі, частково мілководні. Влітку вода в Азовському морі прогрівається до +26°С та більше, а середня температура повітря від +25°С до +30°С. За кількістю сонячних днів на рік узбережжя Азовського моря не поступається Криму. Тут, звичайно, немає тієї буйної рослинності, яка вражає погляд, коли мандруєш Кримом. Пейзаж дещо одноманітний: рівна смуга піщаного пляжу, синь моря, розлогі верби, невисокі маслини, пишні чагарники. Але, потрапивши сюди, людина несподівано відчуває ту тишу та спокій, яких не знайдеш у Криму. Відстань від міста, від перевантажених південних автотрас надає особливий шарм відпочинку на Азові.

Основні курорти Азовського моря (Україна):
Північне узбережжя:

Південе узбережжя:

Особливості відпочинку на Азовському морі:
- по-перше, азовські води містять велику кількість (92) хімічних елементів, що під час купання легко проникають через поверхню шкіри. Вони дарують нашому організму речовини, яких він потребує. Крім того, купання в морі – чудовий гідромасаж;
- по-друге, стійкий та помірний режим сонячних випромінювань, характерних для Приазов'я, дозволяє регулярно приймати будь-які курси сонячних ванн;
- по-третє, золоті пляжі азовського узбережжя – чудове місце для прийому піщаних ванн;
- по-четверте, ні з чим не порівнянне повітря Азовського узбережжя, яке море наситило цілющими елементами - кальцієм, йодом, бромом, а степ напоїв ароматами трав.

Весь цей комплекс оздоровчих факторів Азовського моря чудово тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, благотворно впливає на терморегуляційні та обмінні процеси, підвищує життєвий тонус організму. Якщо їхати відпочивати з дітьми на море , то радимо їхати не на узбережжя Чорного моря, а в Приазов'я, за яким міцно закріпилася заслужена слава дитячого курорту.

Ціни на курортах Азовського моря нижчі, ніж на Чорному морі. Житла багато: бази відпочинку, готелі, пансіонати, готелі, приватний сектор. Вартість житла від 15 грн. і вище, залежно від рівня. Загалом Азовське море – це недорогий, тихий, сімейний відпочинок та оздоровлення.

Каталог пансіонатів та баз відпочинку на Азовському морі – « Готелі-бронь».

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.