ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Азовское море

Готелі та пансіонати в Алтагире

К сожалению, по запросу данных не обнаружено.
Попробуйте выбрать другой город.

Відпочинок на Азовському морі

Азовське море – найдрібніше море у світі, його середня глибина 7.4 м, а найбільша – 15 м. Уздовж берега є піщані коси, деяким із них надано статус заповідника. Дно моря, особливо на мілководді, вкрите дрібним бархатистим піском, тому з настанням теплих весняних, насичених сонячним промінням, днів вода стрімко прогрівається. Температура води влітку +22°C - +26°C. Тому відпочинок на Азовському морі сприятливий для сімейного відпочинку з дітьми.
   Відпочинок на Азовському морі – це чиста тепла морська вода, мальовничі краєвиди узбережжя, цілющі джерела – все це робить відпочинок на морі в Україні популярним не лише серед мешканців країни, а й серед туристів Росії та Білорусії.

Азовське море: відпочинок, житло, ціни
Побудовані на узбережжі комфортабельні готелі, пансіонати, бази відпочинку, затишні апартаменти, приватні будинки або розташовані в мальовничій місцевості кемпінги з прийнятними цінами приймають гостей протягом літнього сезону з травня по вересень. Пошуком житла на Азові та бронюванням номерів у готелях краще займатися заздалегідь – дуже часто бажання "зорієнтуватися на місці" призводить до того, що всі Ваші плани доводиться змінювати в останній момент, підлаштовуючись під нові обставини. Тому постарайтеся забезпечити собі максимальний комфорт під час поїздки, особливо якщо Ви їдете відпочивати на Азовське море з дітьми. Покладайтеся на відгуки туристів, фотографії, уважно читайте опис та звертайте увагу на актуальність ціни. Інформацію про ціни на житло на курортах Азовського моря Ви можете отримати на сторінці"Прайси" . Ціни залежать від інфраструктури курорту, близькості готелю до моря, рівня комфорту житла тощо.

Розваги на Азові
Відпочинок на Азові має всі умови для найрізноманітнішого відпочинку. Інфраструктура курортів Азовського моря з кожним роком зростає та розвивається, пропонуючи туристам великий вибір послуг у сфері відпочинку та розваг. Звичайно ж, головною розвагою на Азовському морі є тепле море та сонячні промені. Ігри в луна-парках, які на літо приїжджають працювати практично у все більші курортні селища. Купівля сувенірів на згадку. Відвідування аквапарків, екскурсій. Відпочиваючі на Азовському морі мають чудові можливості для активного відпочинку. Тут популярні: катання на яхтах, водних мотоциклах, серфінг, риболовля та багато іншого. Вечірня програма – відвідування дискотек, кафе, барів.

Азовське море: лікування та оздоровлення
У селі Генгірка (Херсонська область) є термальні джерела. Температура води у цьому гейзері становить 40-42°С. Купання тут допомагає при лікуванні ревматичних захворювань, хвороб опорно-рухового апарату, м'язових та нервових, а також гінекологічних захворювань.
Лікувальні сульфідно-мулові грязі розташовані на Азовському морі в районі с.Ялта (Донецька область). Бруд славиться своїм багатостороннім лікувальним впливом при багатьох хронічних запальних захворюваннях, у т.ч. та у гінекології.
У Бердянську (Запорізька область) – мінеральні води, які відносяться до хлоридонатрієвих, середньої мінералізації, слаболужних питних вод. Використовується для лікування шлунково-кишкового тракту.

Запрошуємо Вас відпочивати на Азовське море до України!

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.