ASINFO - Карпати, Крим, Азов, Чорногорія.

Головна

Контакти:
тел. (+38097) 298-54-96
        (+38095) 86-34-999
info@asinfo.com.ua

Шацкие озера

Готелі та пансіонати на Шацьких озерах

К сожалению, по запросу данных не обнаружено.
Попробуйте выбрать другой город.

Відпочинок на Шацьких озерах
Шацькі озера - дивовижний район, де дуже багато незайманих куточків природи. Красиві та різноманітні ландшафти, сімейні пляжі, чудова природа зачаровують мандрівників, які прибувають відпочивати на Шацькі озера.

Відпочинок на озерах справить на вас незабутнє враження і залишить найприємніші спогади. Тут можна знайти розваги на будь-який смак: хтось вибирає пляжний відпочинок на озері, а для когось активний відпочинок (дайвінг, каякінг, катання на яхтах, віндсерфінг, кінні прогулянки) виявляються кращими за шезлонг. Або пізнавальні тури Шацькими озерами по заповідних місцях Національного природного парку.

Шацькі озера: курорти, житло, ціни
На курортах Шацького району Волинської області навколо озер Ви знайдете величезну кількість баз відпочинку, готелів, пансіонатів, котеджів, приватних будинків, які надають свої послуги з розміщення та відпочинку мандрівників, допомагають організувати їхнє дозвілля. Ціни на житло у міжсезоння (травень, червень, вересень) невисокі. Найгарячіший період відпочинку на Шацьких озерах – це два літні місяці – липень та серпень. У цей період ціни піднімаються нагору. Основні курорти Шацьких озер: Гаївка , Гряда , Мельники , Пулемець , Пульмо , Світязь , Шацьк. Ціни на відпочинок залежать від інфраструктури курорту, близькості до озера, рівня комфортності житла тощо. Великою популярністю користуються на Шацьких озерах наметові містечка та кемпінги, де ціни набагато нижчі за ті, що просять приватники при здачі свого житла. Проте варто пам'ятати, що самовільно в заповіднику встановлювати намети заборонено лише на спеціальних територіях для кемпінгів.
Відпочинок на Шацьких озерах – це переважно пляжний відпочинок з відповідною пляжною інфраструктурою: кафе, бари, дискотеки, катання на яхтах, дайвінг тощо. Правда, не на всіх курортах Ви зможете знайти весь спектр пляжних послуг. Найпопулярніші місця відпочинку на Шацьких озерах та найрозвиненіша інфраструктура пляжного відпочинку це с.Світязь, урочище Гряда, смт.Шацьк, с.Мельники та с.Гаївка.  

Бронюванням житла на курортах Шацьких озер краще займатися заздалегідь - дуже часто бажання "зорієнтуватися на місці" призводить до того, що всі Ваші плани доводиться змінювати в останній момент, підлаштовуючись під нові обставини. Покладайтеся на відгуки туристів при виборі готелю, фотографії, уважно читайте опис та звертайте увагу на актуальність ціни.

Запрошуємо Вас відпочити на Шацькі озера Волинської області!

Підрозділи

ВСІ МІСТА

Статистика
Copyright © 2002 - 2024 "ASINFO"
Материали та фото захищені авторським правом. Використання материалів без дозволу авторів заборонено.